Tag Archives: јавување во живо

(ВИДЕО) Новинар на CBS зборувал во живо кога Киев се стресол: „Што е ова по ѓаволите?“

Во текот на ноќта во Киев одекнувале експлозии, а една се случи токму кога новинарот на Си-Би-Ес Чарли д’Агата се јавувал во програма. Откако небото се осветлило зад него, а потоа одекнала експлозија, д’Агата не го криел изненадувањето. „Што е ова, по ѓаволите? Не сум доживеал вакво нешто досега. Изгледа …

Повеќе »

(ВИДЕО) Кутре ја прекинало водителката која се јавувала во живо пред камера – призорот е пресладок!

Телевизиската репортерка Фернанда Рувен известувала во живо кога со аголот на окото забележала дека некој нетрпеливо и се приближува во близина на камерата пред која таа стои. Тоа било мало кутре, кое не сакало да го игнорираат. Наместо да продолжи да известува, новинарката решила да застане и да си поигра …

Повеќе »

(ВИДЕО) КАКОВ ПЕХ – Ја покажала дупката: На новинарка за време на јавување во живо и пукнале панталоните – на задникот!

Австралиската новинарка Шарлот Гудлет доживеала несреќа пред камерите. Додека таа известувала за 10 News First,и пукнале пантолоните. Нејзиното јавување може да го видите во 01:05:55 часот. Иако се снашла пред камерите и гледачите не разбраа што се случило, таа на Инстаграм објавила фотографија од дупката во пантолоните. За да не …

Повеќе »