Tag Archives: изненадување

(ВИДЕО) Не се бричел 911. денови а потоа одлучил да ја изненади сопругата: Нејзината реакција кажува се!

Канаѓанинот Џон и неговата сопруга, Русинката Ева, помеѓу 2015. и 2018. година минале 911. дена патувајќи по светот. Пропатувале 33. различни земји, а во текот на целото патување Џон воопшто не се бричел. После враќањето одлучил потполно да ја избричи брадата и да ја изненади жената, чија непроценлива реакција ја …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Видеото од војник кој ја изненадил жената после породувањето ќе ве расплаче!

Сопругите на војните се навикнати сами да раѓаат. Но, на Сидни Купер и требал нејзиниот сопруг повеќе отколку било кога поради компликациите предизвикани со грипот на прерано родените близначки. Сидни се опоравувала до царскиот рез и грип и се грижела за нивните два постари сина, а во исто време го …

Повеќе »

Што забележуваат мажите прво на жените?

Некои можеби ќе се изненадат, но градите и задникот не се првото што мажите го забележуваат на жената… Привлечноста е многу индивидуална работа, но постојат одредени „точки“ на женското тело кои веднаш предизвикуваат интерес кај машкиот пол. Анкетата спроведена на примерок на 5.000 мажи во која испитаниците морале да одговорат …

Повеќе »

(ВИДЕО) The Rock со божиќниот подарок прво ја расплакал мајка му па сите фанови!

Двејн Џонсон, легендарниот The Rock, уште еднаш покажал колку голем човек е кога објавил како ја изненадил мајка му на Божик. Кога видела за што станува збор, мајка му на Двејн не можела да ги скрие солзите, а овој емотивен момент ги расплакал и неговите бројни фанови. The Rock за …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Декорирајте ги божиќните и новогодишни колачиња како професионалец – со 20. генијални трикови

Ви донесуваме многу идеи, од неколку видеа со совети и чекори како и’ што да се направи до прекрасни фотографии кои ќе ви помогнат да смислите како да ги украсите своите колачиња… Кога веќе ќе испечете колачиња со прекрасен вкус, штета е да не ги декорирате така да изгледот одговара …

Повеќе »

(ВИДЕО) Бугарите ја расплакале Лепа Брена!

Пејачката Лепа Брена се согласила да влезе во едно реално шоу, а многу брзо внатре и заплакала. Имено, таа, како гостинка, дошла во бугарското издание на „Големиот брат“, била само една вечер и лудо се забавувала. Учесниците добро ја дочекале, па и приредиле и’ специјално изненадување. Тоа до солзи ја …

Повеќе »