Tag Archives: изненадување

(ВИДЕО) ЉУБОВ КОЈА НЕ ОСТАВА МЕСТО ЗА РАМНОДУШНОСТ:Како малечките херои ги дочекуваат своите родители кои се воени лица!?

Лицата кои се определиле за служење во воениот рок прават повеќе жртви одеднаш – го ризикуваат својот живот, се одвојуваат од семејствата, децата, со месеци се разделуваат од своите најсакани… Можеби поради тоа некои од нив смислуваат како да ги изненадат своите најмили… Овие воени лица кои се и родители, …

Повеќе »

(ВИДЕО) ТОЈ ЛУД СВЕТ – Е, тоа е вистинско ЛОТО И ТОА ЗА РОДЕНДЕН: Ваква роденденска торта можеме само да сонуваме!

Колку и години да имаме сите се радуваме на роденденските подароци… Не се сомневаме дека во животот сте добивале прекрасни подароци, но ваков, како на видеото сите можеме само да сонуваме. Бидејќи да се добие толку пари и тоа во торта е навистина незамисливо.

Повеќе »

(ВИДЕО) Не издржал и заспал на работа: Колегите му подготвиле необично изненадување!

Понекогаш е тешко да се издржат оние осум часови на работа…Понекогаш и ни се приспива, но… Момчево се чини повеќе не можело да издржи и едноставно се предало на сонот. Но, колегите, откако виделе дека цврсто спие решиле да му подготват изненадување… Колку се креативни во изненадувањето на колегата погледнете …

Повеќе »

(ВИДЕО) Какво почитување кон учителот: Топли зборови кои носат солзи радосници!

Екипажот на авионот на својот учител му приредил големо изненадување додека тој мирно си седел на седиштето и уживал во летот… „Драги патници, ви говори вашиот капетан. денес е важен ден.Веќе шест години работам како пилот, како дел од семејството на ’Туркиш Ерлајнс’, и тоа благодарение на напорите на мојот …

Повеќе »

(ВИДЕО) Тајно изненадување за синот: Со затворени очи го почувствувал својот татко!

Љубовта е најнеобјаснивата работа на светот, а доказ за тоа може да даде видеото… Во Лебанон, Националната гарда одлучила на синот на офицерот Роб Кастернино да му приреди изненадување…и тоа додека Лука бил на училиште. Татко му 10. месеци служел во Сирија и Јордан и сега конечно се вратил дома,но …

Повеќе »

(ВИДЕО) Не се бричел 911. денови а потоа одлучил да ја изненади сопругата: Нејзината реакција кажува се!

Канаѓанинот Џон и неговата сопруга, Русинката Ева, помеѓу 2015. и 2018. година минале 911. дена патувајќи по светот. Пропатувале 33. различни земји, а во текот на целото патување Џон воопшто не се бричел. После враќањето одлучил потполно да ја избричи брадата и да ја изненади жената, чија непроценлива реакција ја …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Видеото од војник кој ја изненадил жената после породувањето ќе ве расплаче!

Сопругите на војните се навикнати сами да раѓаат. Но, на Сидни Купер и требал нејзиниот сопруг повеќе отколку било кога поради компликациите предизвикани со грипот на прерано родените близначки. Сидни се опоравувала до царскиот рез и грип и се грижела за нивните два постари сина, а во исто време го …

Повеќе »

Што забележуваат мажите прво на жените?

Некои можеби ќе се изненадат, но градите и задникот не се првото што мажите го забележуваат на жената… Привлечноста е многу индивидуална работа, но постојат одредени „точки“ на женското тело кои веднаш предизвикуваат интерес кај машкиот пол. Анкетата спроведена на примерок на 5.000 мажи во која испитаниците морале да одговорат …

Повеќе »

(ВИДЕО) The Rock со божиќниот подарок прво ја расплакал мајка му па сите фанови!

Двејн Џонсон, легендарниот The Rock, уште еднаш покажал колку голем човек е кога објавил како ја изненадил мајка му на Божик. Кога видела за што станува збор, мајка му на Двејн не можела да ги скрие солзите, а овој емотивен момент ги расплакал и неговите бројни фанови. The Rock за …

Повеќе »