Tag Archives: изненадување

(ВИДЕО) Ритуалот на овој тато и син е нешто најслатко што ќе го видите денес!

Секоја недела Маркус Хил и неговиот син ЕМ.ЏИ. се разбудуваат порано за да подготват срдечен појадок што седумгодишниот потоа го носи во креветот на неговата мајка. Додека внимаваат сè да биде совршено, ова шармантно дуе исто така наоѓа неколку минути да танцува, а Хил открива дека тој решил да го …

Повеќе »

(ВИДЕО) СКРИЕНА КАМЕРА – ТАКСИСТ ПОВЕЗОЛ ПИЈАНА ДЕВОЈКА И МУ С ЕОСТАВРИЛ НАЈЛУДИОТ СОН: Немала да му плати па го направила ОВА!

Работата на таксист не е многу лесна. Исто како што клиентите не знаат кој ги вози, така и возачите не знаат кој влегол во нивното возило. Понекогаш клиентот може да биде убава и атрактивна дама. Точно такво нешто се случи со овој таксист кој повезол пијана девојка, која наместо пари …

Повеќе »

(ФОТО) Е, ТОА СЕ КОЛЕГИ: „Свадба“ во Итната медицинска помош

Вработените при Итната медицинска помош – Скопје пријатно ги изненадиле своите колеги, докторите Маја и Димитар, кои биле спречени да го изречат судбоносното „да“. Маја и Димитар Ангеловски својата свадба ја планирале за 17. мај, меѓутоа поради епидемијата на ковид-19 биле принудени да ја одложат, пишува Нова Македонија. Но, тоа …

Повеќе »

(ВИДЕО) ПРИЈАТНО ИЗНЕНАДУВАЊЕ: Децата им направиле церемонија на родителите по откажувањето на венчавката поради корона вирусот

Ким-Мари Жерард (36) и нејзиниот партнер Марк Тот (42) требало да стапат во брак овој месец, но морале да се откажат од своите планови поради пандемијата на коронавирус. Сепак, нивните деца им го разувжбавиле тој ден. Десетгодишниот Луис и осумгодишната Руби ги изненадиле своите родители со тоа што организирале церемонија …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) ХУМАНОСТА ПОСТОИ – Глумец ги изненадил пензионерите и им ги платил сметките во супермаркет!

Актерот Тејлор Пери решил да ги изненади сите пензионери во еден супер маркет. Тој ги платил нивните сметки за намирници и со тоа ги ослободи од трошоци а воодушевените луѓе останале во целосен шок. „Дојдов рано во маркетот, побрзав да земам сè што ми требаше. Бев пресреќна што видов дека …

Повеќе »

(ВИДЕО) ВРЕМЕ НА КОРОНА – Солзите на овој маж позитивен на вирусот го трогнаа светот: Медицинскиот персонал решил да го изненади!

Снимка од италијанска болница го разнежни светот. Ниту коронавирус пандемијата не може да ги спречи роденденските прослави. Медицинскиот персонал од монтажната болница во град во Пиаченца одлучил на својот пациент Бруно да му го честита роденденот со торта и песна. Екипата облечена со заштитна облека влегла во импровизираната болница, подигната …

Повеќе »

(ФОТО) За поранешната на Кајмакоски животот оди понатаму: Еве какво изненадување ја пречекало пред вратата – ова не го остава било кој!

Додека е убаво трае а потоа секој на своја страна. Токму тоа се случи со бракот на нашиот познат пејач, Даниел Кајмакоски, и Мис Балкан 2019, Кристина Димитриевска… Секој од нив продолжи по својот пат, а додека Даниел е многу таинствен, Кристина на Инстаграм редовно известува за сите новитети. Така …

Повеќе »

(ВИДЕО) Учениците дознале дека професорот не добил плата па му приредиле незаборавно изненадување

Страшно е чувството кога некое лице се труди својата работа да ја заврши најдобро што може а на крајот не добива плата. Младиот бразилски професор Бруно Рафаел Паива не добил плата два месеци, тој дури морал и’ да започне да спие во училиштето затоа што не можел да ја плати …

Повеќе »

(ВИДЕО) Каков сопруг – Жена му не била дома за викенд па одлучил да и подготви изненадување и ја воодушевил!

Мажот го искористил крајот на неделата за да ја разубави својата стара спална соба и со тоа да ја изненади сопругата која не беше дома за време на викендот. Тој бил оставен сам со децата и веднаш почнал со работа. Браво, мајсторе! Погледнете како изгледала собата на крајот и како …

Повеќе »