Tag Archives: излетување

(ВИДЕО) Во дивеењето на автопат мотоциклист се обидел да претекнува па завршил на работ на провалија

ИМАМЕ само две пораки за сите возачи. Велат дека љубовта кон моторите и чувството на возење на две тркала е безусловна, па дури и посилна од се. На крајот на краиштата, и покрај опасностите што ги носи, многу мотоциклисти се враќаат на седиштето на бензинскиот ѕвер дури и по несреќа, …

Повеќе »

(ВИДЕО) Погледнете ја реакцијата на продавачка кога видела змија во дуќанот

Продавачка во Тајланд одеднаш видела змија во продавницата. Таа преплашена истрчалаод продавницата и ја оставила празна, а нејзината смешна реакција го насмеа интернетот. Видеото е објавено на каналот н ViralHog на YouTube.   Фото: Принтскрин/YouTube/ViralHog

Повеќе »

(ВИДЕО) ИЗЛЕТАЛ ПРЕД КОЊ ВО ПОЛН ГАЛОП: Помислил дека трката завршила, СЕ СИМНАЛ НА ПАТЕКАТА ПА СТРАШНО НАСТРАДАЛ…

На нелегална трка со коњи одржана во Мексико, еден гледач е тешко повреден и во критична состојба затоа што истрчал пред тркачки коњ кој бил во полн трк. До несреќата дошло затоа што, веднаш откако победничкиот коњ минала низ финишот, тој полетал на патеката и почнал да слави. За жал, …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Шокантна снимка од сударот на Џорџ Клуни!

На снимката се гледа моментот кога глумецот на мотор директно удрил во автомобилот, медиумите тврдат дека Клуни возел со голема брзина Амеркнскиот глумец Џорџ Клуни (57) во вторникот е повреден во сообраќајна несреќа на Сардинија после што звршил во болница. Италијанскиот весник Corriere Dela Sera објавиле видео од несреќта која …

Повеќе »