Tag Archives: итно

МЕГАН МАРКЛ ВИДЕНА КАКО ЈА ВОЗАТ ВО БОЛНИЦА: Сите го поставуваат истото прашање – дали таа отишла тајно да се породи?

Војвотката и војводата од Сасекс Меган Маркл (39) и нејзиниот сопруг, принцот Хари, три години помлад, го слават вториот роденден на нивниот син Арчи. Како најубав подарок, малечкиот ќе добие сестра која треба да се роди наскоро. Меѓутоа, ако им се верува на пишувањата на едно американско списание, девојчето, за …

Повеќе »

(ВИДЕО) Топ 10. авионски итни слетувања

Секој сака кога ќе влезе во авион летот да мине што побргу и без проблеми. Но, понекогаш се случуваат непредвидени работи па пилотите се принудени да слетат под итно. Погледнете ги десетте најопасни итни слетувања:

Повеќе »