Tag Archives: исмејување

(ВИДЕО) Водителот, на доделувањето на ЕМИ наградите, го исмејувал Ди Каприо: „Зендаја е премногу стара за тебе, има 26. години!“

На синоќешното доделување на Еми наградите, водителот и комичар Кенан Томпсон се пошегувал на сметка на актерот Леонардо ди Каприо за време на неговиот воведен монолог. „Зендаја штотуку наполни 26. години минатата недела, среќен роденден“, рекол тој, гестикулирајќи кон актерката, која подоцна ја доби наградата за најдобра актерка во драмска …

Повеќе »

(ФОТО) ХИТ НА СОЦИЈАЛНИТЕ МРЕЖИ: Илон Маск е снимен во шорцеви за капење додека се релаксирал на јахта, а потоа го исмевале поради неговиот изглед

Илон Маск бил фотографиран за време на неговиот одмор во Грција додека се сончал на јахта и пливал во море, но неговото појавување во шорцеви за капење предизвикало лавина коментари и шеги на негова сметка, а многумина го исмеваат поради бледиот тен. Извршниот директор на Tesla и Space X претходно …

Повеќе »

(ФОТО) Ја исмеваат, а таа пука од самодоверба: „Јас сум просечна, а маж ми е вистински авион“

Таа открила дека некои луѓе на интернет ја исмевале затоа што нејзиниот вереник е поубав од неа. View this post on Instagram A post shared by Hazel McBride | Author (@dreamingwithhazel) Имено, Хејзел Мекбрајд открила дека нејзиниот избраник е „вистински авион“, за разлика од неа. „Кога ќе видиме лудо згодни …

Повеќе »

(ВИДЕО) СРАМНО ВИДЕО – Актерката му се обратила на Путин со бизарно видео: „Да ти бев мајка, светот да беше ладен, ќе умрев да те стоплам… ќе умрев за да ти го дадам животот“

АКТЕРКАТА АнаЛин Мекорд во четвртокот објави бизарно видео во кое се залага за мир меѓу Русија и Украина и му се обраќа на рускиот претседател Владимир Путин. „Почитуван претседателе Владимир Путин, многу ми е жал што не бев твоја мајка“, го започнала своето обраќање актерката, најпозната по улогата на Наоми …

Повеќе »

(ФОТО) ДРАМАТИЧНО БЕГСТВО НА РАКОМЕТАРКА: „Госпоѓо, вашиот сопруг има право да ве тепа еднаш годишно“

Најдобрата иранска ракометарка исчезнала за време на Светското првенство во Шпанија и побарала политички азил. Сè почесто, за време на големите спортски настани, исчезнуваат спортисти од сиромашните земји. Така неколку спортистки исчезнале за време на Светското првенство за ракометарки во Шпанија. Исмејување пред заминувањето во Шпанија Нема ни трага ни …

Повеќе »

Ова е навистина ужасно: Понижувачки тренд во сексот кој владее на интернет

Бизарен „тренд“ станува се попопуларен меѓу мажите во Америка, што значи омаловажување и понижување на сексуалниот партнер на незамислив начин. Според американските медиуми, таканареченото hogging (боцкање) не е ништо ново – постои речиси две децении, а во последно време е популарно поради социјалните мрежи. Тоа имплицира дека група мажи се …

Повеќе »

(ВИДЕО) Јавувањето во живо на српска ТВ станало хит – форите не престануваат:„Милице, пријди поблиску!“

Во утринската програма во живо на една српска телевизија се случила НЕОБИЧНА сцена. Новинарката известувала за безбеден начин за гаснење на мал пожар. Бошко, гостин на нејзиниот прилог, запалик оган во заштитен круг, по што имал во план жената по име Милица да го изгаси пожарот со противпожарен апарат. „Да …

Повеќе »

ЕКСЦЕНТРИК – ТАА ЛИЧИ КАКО ДА ИМА 17. ГОДИНИ, А ТИ ИЗГЛЕДАШ КАКО ПЕДОФИЛ: Познатиот актер се оженил со 3. децении помлада, а новите фотографии предизвикале гнев во јавноста

На почетокот на годината, актерот Николас Кејџ доби пофалби за неговата работа во филмот „Pig“. Но, додека на сметка на глумата ниже пофалби, од друга страна е на мета поради 30. години помладата партнерка. Папараците го фотографирале Кејџ со младата Рика Шибате, а никој не го пропуштил необичниот аутфит поради …

Повеќе »

(ФОТО) Српска водителка станала предмет на шеги и исмејување поради она во што се појавила во емисијата во живо

СРПСКАТА водителка Јована Јеремиќ се појави во утринската програма во живо во необична комбинација на облека, која веднаш стана предмет на шеги на социјалните мрежи. View this post on Instagram A post shared by JOVANA JEREMIC MILOSEVIC (@jovanajeremicmilosevic) Јована носела зелен костум со ракавици, поради што многумина ја споредиле со …

Повеќе »