Tag Archives: исфрлување

(ВИДЕО) СЕРИОЗЕН ИНЦИДЕНТ – ЖЕНА ХИСТЕРИЧНО УДИРАЛА ШЛАКАНИЦИ НА ПАТНИЦИТЕ И ВИКАЛА НА СТЈУАРДЕСИТЕ: Невиден СКАНДАЛ, ВО АВИОНОТ! Морале принудно да слетаат!

Снимката од страшната кавга која се случила во авионот ги преплави социјалните мрежи Авионот летал од Манчестер за Анталија, а пилотот принудно слетал во Виена за да излезе жена која не можела да се контролира за време на летот. Имено, жената во еден момент станала страшно агресивна кон стјуардесите. Не …

Повеќе »

(ВИДЕО) Јована Јоксимовиќ исфрлила гостин од емисија: „Срам да ви е, ајде… Реклами!“

Водителката и уредник на емисијата „Уранак“ на ТВ К1, Јована Јоксимовиќ и лидерот на Ослободителното движење Млаѓан Ѓорѓевиќ се скарале пред камерите, а водителката го избркала гостинот од емисијата. Заедно со Ѓорѓевиќ, гостин бил и лидерот на ЛСВ, Ненад Чанак, а се’ тргнало надолу кога Ѓорѓевиќ изјавил дека претседателот на …

Повеќе »

Намирници кои го исфрлуваат никотинот од телото

Сите сме свесни за негативните ефекти на цигарите и никотинот врз нашето тело. Доколку сте престанале да пушите или сте страствен пушач, најбрзиот начин да го исчистите организмот од никотин е со помош на овие намирници. Спанаќ Фолната киселина е многу важна за нормално функционирање и развој на организмот, но …

Повеќе »

„Ѕверка“ ја губи работата, го ангажирал адвокатот на Бил Козби

Крис Нот повеќе нема да се појавува во серијата на CBS „The Equalizer“. По неколку обвинувања за сексуален напад, Universal Television и CBS објавија дека Крис Нот повеќе нема да снима дополнителни епизоди за споменатата серија, и дека тоа ќе стапи во сила веднаш, пишува „E! News”.. Во серијата, предводена …

Повеќе »

(ВИДЕО) Жена кревала тегови, а некој тип не сакал да ја остави на мир: Тогаш тоа и здодеало и…

Младата жена со својот потег ги воодушевила корисниците на социјалната мрежа TikTok. Имено, таа јасно му ставила до знаење на мажот кој со месеци ја напаѓал да ја остави на мир. Челси Глисон од Тексас ја снимила целата ситуација и ја објавила на својот профил каде собрала повеќе од 32. …

Повеќе »

(ФОТО) Вдовицата на Коби ја исфрлила мајката од куќата:„Што сака, ја издржувавме 20. години?“

Ванеса Брајант, вдовицата на кошаркарскиот великан Коби Брајант, неодамна започналаправна битка со компанијата што го поседуваше контроверзниот хеликоптер Sikorsky S-76B, Island Express Helicopters, пренесуваат американските медиуми. Но, се чини дека сега мора да се соочи и со обвинувањата на сопствената мајка. Имено, Софија Лејн во интервју за Univision открила дека …

Повеќе »

(ВИДЕО) Купувачи од продавница исфрлиле жена која не носела маска

Видеото на лути њујорчани како исфрлуваат жена, која не носи маска од продавницата, се рашири на социјалните мрежи. Снимката од 21. секунда е прегледана неколку милиони пати и се прикажани пет клиенти кои напаѓаат жена која не носи маска во продавницата, иако е утврдено дека сите мора да ги носат …

Повеќе »