Tag Archives: исфрлени

(ФОТО) Кралот Чарлс ги исфрлил Хари и Меган од нивната резиденција во Велика Британија: „Ова е крајот!“

Кралот Чарлс одлучил да ги исфрли Хари и Меган од Фрогмор Котиџ, куќата која била нивниот дом во Велика Британија, а принцот Ендру наместо нив се вселува во кралската резиденција, пишува The Sun. Според британските медиуми, Бакингемската палата издала известување за иселување на војводата и војвотката од Сасекс откако во …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) ДАЛИ Е МОЖНО? – СЕ ПОЈАВИЛО ВИДЕО НА ПРОФЕСОР И УЧЕНИЧКА! И двајцата исфрлени од училиштето во исто време: Школото и неговата сопруга последни дознале!

Руски пилот добил отказ затоа што направил секс снимка со кадетка во пилотската кабина. Училиштето за летање на цивилното воздухопловство во Сасово ги отпуштило инструкторот по летање и неговата ученичка затоа што го префрлиле авионот на автопилот за да можат да се снимаат како имаат секс. Russian pilot instructor and …

Повеќе »

ПОСЛЕДИЦИ ОД СКАНДАЛОТ – ИСФРЛЕНИ СЦЕНИ СО АМБЕР ХЕРДА ОД НОВИОТ АКВАМЕН, А СЕГА ОТКРИЕНА ПРИЧИНАТА: Еве што велат продуцентите за поранешната сопруга на Џони Деп!

Судската битка на Амбер Херд со Џони Деп воопшто не и помага на кариерата. Откако во 2017. година стана дел од „Лигата на правдата“, а потоа го сними хитот „Аквамен“, нејзината кариера сега стагнира. Амбер е свесна за лошиот период во кариерата, а тоа го потврдила и во сведочењето пред …

Повеќе »