Tag Archives: интимно

(ФОТО) И’ ОФИЦИЈАЛНО: Се венчале Гвен Стефани и Блејк Шелтон во капела која сам ја изградил нејзиниот сопруг!

Пејачката Гвен Стефани (51) и нејзиниот вереник, кантри пејачот Блејк Шелтон (45), по шест години љубов, решија врската да ја крунисаат со брак. View this post on Instagram A post shared by Gwen Stefani (@gwenstefani) Парот го кажа судбоносното „да“ на 4 јули, во неделата, на неговиот луксузен имот во …

Повеќе »

(ВИДЕО) Одблизу со Павле Камилоски: „Никогаш не ме интересираа предрасудите, затоа што кога некого вистински го сакаш, годините не се важни…!

Од работа на брод до музика – не било лесно. Победата на талент-шоуто на бродот на кој работел е всушност моментот кога решил да почне да пее… Македонскиот музичар и уметник Павле Камилоски потекнува од познато галичко семејство. Со сто мераци зборува за Галичник. Не само за убавините на селото …

Повеќе »

(ФОТО) Најзаводливата тенисерка: „Не сум била со маж 457. дена“

Јуџин Бушар (24), поранешна финалистка на Вимблдон последните сезони, е попозната по нејзините постови на Инстаграм отколку по резултатите на теренот.Важела за најзаводлива, а последната објава ги збунила сите фанови кои ја следат. „Ден 457. без секс“ напишала во една од последните објави додека се фотографирала покрај вајано машко тело. …

Повеќе »