Tag Archives: интимен живот

(ФОТО) СЛАВНАТА УБАВИЦА ЈА разбеснела јавноста:„МАЖЕНА ЖЕНА не смее да му каже НЕ на мажот во кревет – тоа се само 10. минути од вашиот живот. Сопругот и јас сме како зајаци и затоа сме СРЕЌНИ!“

Каприс Буре, американска бизнисменка, актерка и модел, неодамна ја возбуди јавноста и предизвика бурни реакции велејќи дека мажените жени „не смеат да кажат не“ кога нивниот сопруг сака да имаат односи. Познатата 49-годишна жена откри дека тајната на нејзината добра врска со сопругот Тај Комфорт (55) е дека тие се …

Повеќе »

(ВИДЕО) Без влакна на јазикот – ПЕНЗИОНЕРКА (80) ГО ОПИШАЛА СЕ**ОТ СО СВОЈОТ ДЕЧКО ВО ЕМИСИЈА ВО ЖИВО!Водителите ШОКИРАНИ, нејзините зборови се ХИТ!

Водителите на британскотѕо шоу „This Morning”“, Холи Вилоги и Филип Скофилд не можеле да престанат да се смеат откако ја слушнале чудната љубовна приказна на пензионерката Ирис Џонс (80). После десет години водење на споменатата утринска емисија, не се случиле многу ситуации што искусните лидери успеале да ги извадат од …

Повеќе »

Лицата родени во овој хороскопски знак имаат највозбудлив интимен живот

Иако квалитетот и активноста на сексуален живот зависи и’ од лицето со кого сте во врска, нешто се крие и во хороскопскиот знак во кој сте родени. Една британска анкета открила дека знакот кој води највозбудлив сексуален живот е Водолија. Иако многумина би предвиделе дека станува збор за Скорпија која …

Повеќе »