Tag Archives: интервјуа

(ВИДЕО+ФОТО) После 25. години проговорил љубовникот на принцезата Дијана!

Хаснат Кан, кого принцезата Дијана на пријателите им го опишала како љубов на нејзиниот живот, ја отворил душата после 25. години молк. Точно толку поминало од контроверзното интервју што принцезата го дала за Би-Би-Си, а Хаснат тврди дека познатата ТВ-компанија тогаш манипулирала со Лејди Ди, која потоа починала предвреме.   …

Повеќе »

(ФОТО) Шокантно интервју: Таткото на Меган Маркл си ја отворил душата: Го излажав принцот Хари а зетот ми откри зошто сите ќе завршат во солзи!

Томас Маркл во последното интервју си ја отворил својата душа и открил дека што не послушал важен совет од принцот Хари. Таткото на Војвотката Меган Маркл, признал во интервју за Дејли мејл дека му спуштил слушалка на принцот Хари, кога го обвинил и го критикувал за местење на папарацо фотографите. …

Повеќе »