Tag Archives: интернет

ИЗГЛЕДА КАКО КРОФНА – Фотографија од пекара во Србија ги насмеа интернет корисниците: Како леб со случајна дамка на крем

Фотографија од пекара во Бачка Паланка во Србија ги насмеа корисниците на социјалните мрежи. Имено, корисник на Редит објавил фотографија од купена „крофна“. „Каква крофна е ова? Изгледа како леб со случајна дамка крем”, напишал еден корисник. „Барем да не се скржави со лебот, за пофалба“, додал друг. „Тоа е …

Повеќе »

(ФОТО) Што не е во ред со оваа ФОТОГРАФИЈА? Палавите девојки го збуниле ИНТЕРНЕТ, луѓето гледаат со неверување

Оваа фотографија предизвика голем интерес на социјалните мрежи На прв поглед, застрашувачката оптичка илузија покажува жени во гума на надувување во облик на бик. Сепак, младата жена во средината изгледа екстремно ниско во споредба со нејзините пријателки, а нејзините стапала не можат да ја допрат земјата. Сликата веќе некое време …

Повеќе »

(ВИДЕО) На политичар за време на неговиот говор му влетала пчела во устата, а тој ја проголтал…

Шокираниот Форд се оддалечува од микрофонот, па дури и ја става раката во устата во обид да ја извади пчелата, но безуспешно… Премиерот на Онтарио, Даг Форд, неочекувано станал интернет ѕвезда, откако минатиот викенд се појавило видео на кое тој случајно проголтува пчела. Политичарот одржал говор на прес-конференција, темата била …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) ДАЛИ Е МОЖНО? – СЕ ПОЈАВИЛО ВИДЕО НА ПРОФЕСОР И УЧЕНИЧКА! И двајцата исфрлени од училиштето во исто време: Школото и неговата сопруга последни дознале!

Руски пилот добил отказ затоа што направил секс снимка со кадетка во пилотската кабина. Училиштето за летање на цивилното воздухопловство во Сасово ги отпуштило инструкторот по летање и неговата ученичка затоа што го префрлиле авионот на автопилот за да можат да се снимаат како имаат секс. Russian pilot instructor and …

Повеќе »

(ВИДЕО) Dacia Duster како продолжена деловна лимузина

За оваа прилика Duster е продолжен за 152 см, а меѓуоскиното растојание е растегната на дури 419 см. Механичко-технолошкиот факултет во Питешти, Романија неодамна организираше саем за автомобили со различни проекти на своите студенти. Една од најважните теми на саемот беше преработката на возилата Дачија, компанија која има фабрика во …

Повеќе »

(ВИДЕО) НЕ СЕ СКРИЛ ВО ПЛАКАРОТ – РАНО ДОШОЛ ДОМА И СОПРУГАТА И ПРИЈАТЕЛОТ ГИ НАШОЛ ВО ЖЕШКА АКЦИЈА: Влетал со камера и снимил ВИДЕО кое го запали интернетот!

Прељубата е непријатна и болна работа. Многу врски и бракови се прекинати од некој кој ненадејно доаѓа дома за да го фати својот партнер на дело. Понекогаш доаѓа до тепачка, понекогаш до криење во плакарот или жонглирање на тераса или симс… Објаснувањата се само посебна приказна и многумина стануваат одлични …

Повеќе »

(ФОТО) „Еве зошто се скапи лежалките“: Сцена од црногорска плажа го насмеа регионот!

Луѓето обично носат пешкири на плажата, но еден турист отишол чекор подалеку и со себе донел чадени ребра кои ги закачил под својот чадор. Во екот на туристичката сезона социјалните мрежи се преплавени со фотографии од плажите, кои ги документираат најразновидните идеи на туристите. Пред неколку дена пишувавме за една …

Повеќе »

(ВИДЕО) Вулгарно видео од мајмун го запали интернетот: На луѓето не им се верува што и прави на девојката, па дури и се СМЕЕ!

Урнебесната сцена е снимена во зоолошка градина во Тајланд Дрзок орангутан станал познат на интернет кога се појавило видео на кое „фаќа“ една туристка во Тајланд. Урнебесната сцена е снимена на 27. јуни во зоолошката градина во Бангкок, а мајмунот ја искористил приликата да ја зграпчи девојката за градите додека …

Повеќе »

(ФОТО) ЗЕТОТ НА АРНОЛД ШВАРЦЕНЕГЕР (КРИС ПРАТ) ЈАВНО ГИ ПОНИЖИЛ СВОЈОТ БОЛЕН СИН И ПОРАНЕШНАТА СОПРУГА: Акциониот херој доби уште едно дете, а сега е мета на ужасни клетви!

Крис Прат повторно стана татко, а веста ја соопшти со емотивна објава. Крис Прат и неговата сопруга, ќерката на познатиот актер Арнолд Шварценегер – Кетрин, станаа родители по втор пат. На крис Прат ова му е трето дете, додека на Кетрин и е второ, а актерот открил дека имаат уште …

Повеќе »