Tag Archives: инстаграм

(ФОТО) ОТИШЛА ЧЕКОР ПОНАТАМУ – Убавата Хурем се соблекла, ги изненадила фановите со објавата од када!

Мерјем Узерли ги почестила придружниците со провокативна фотографија Мерјем Узерли, која се прослави во турската серија „Сулејман Величествениот“ со улогата на фаталната султанка Хурем, на почетокот на годината стана мајка на девојчето Лили Кои и моментално е целосно посветена на својата најважна улога во животот. Но, германската актерка со турско …

Повеќе »

(ФОТО) ЕД ШИРАН ПОЗИТИВЕН НА КОРОНАВИРУС: „Им се извинувам на сите што ги разочарав“

БРИТАНСКИОТ кантавтор Ед Ширан е позитивен на корона вирусот, но тој ќе продолжи да настапува и да дава интервјуа од својот дом во Сафок. Ширан на Инстаграм објави дека ќе биде во самоизолација, согласно насоките на британската влада. View this post on Instagram A post shared by Ed Sheeran (@teddysphotos) …

Повеќе »

(ВИДЕО) „ПРИЈАТЕЛИТЕ“ ПОВЕЌЕ НЕМА ДА БИДАТ ИСТИ: Рејчел се прости од својот Гантер – Џенифер испрати емотивна порака!

Џенифер Анистон преку својот Инстаграм профил се прости од својот долгогодишен пријател и колега Мајкл Тајлер, кој почина синоќа. Таа објави видео од една од безбројните сцени во кои ова дуо ја забавуваше публиката покрај малите екрани. Американскиот актер Џејмс Мајкл Тајлер, кој е најпознат по улогата на Гантер во …

Повеќе »

(ФОТО) НА ИНСТАГРАМ СЕ ОГЛАСИЛА ЌЕРКАТА НА АЛЕК БОЛДВИН: „Посакувам да го гушнам тато“

АЈРЛАНД Болдвин, ќерката на холивудскиот актер Алек Болдвин, се огласи откако нејзиниот татко ненамерно ја убил директорката на фотографија Халина Хачинс и го ранил режисерот Џоел Суза додека го снимал неговиот нов филм „Rust“. Ќерката на Алек се огласи на Инстаграм и ги растажи сите со трогателната порака. – Мојата …

Повеќе »

Паднале Facebook, Instagram, WhatsApp

FACEBOOK, WhatsApp и Instagram „паднале“ и во моментов се недостапни. Ова се услуги под покровителство на Фејсбук, кои, според првите информации, паднаа низ целиот свет. Се урна и Facebook Messenger. Голем број извештаи за недостапност на Фејсбук, исто така, може да се видат на downdetector.com и други слични страници. Проблемите …

Повеќе »

(ВИДЕО) ТОЈ ЛУД СВЕТ – РУСКИ „ИНФЛУЕНСЕР“ ГО ШОКИРАЛ СВЕТОТ: Ја врзал девојката па ја возел на кровот на автомобилот!

ЈАВНОСТ е веќе запознаена со фактот дека Јутјуберите и сите други видови влијателни личности прават многу бизарни или некултурни работи со цел да го привлечат вниманието на јавноста и медиумите, меѓутоа, најновиот потег на рускиот инфлуенсер Сергеј Косенков надминал се’. Имено, влијателниот ги запрепастил возачите кога излегол на улица во …

Повеќе »

(ВИДЕО) Ана на венчавката легнала и го направила ОВА, а потоа сите ги изненадила со вистината за тој гест!

Никому не му било јасно зошто го прави тоа… Инстаграм sвездата во Индија Ана Арора, која се прослави со стотици снимки од теретана, на своите следбеници им покажа дека може да прави склекови дури и во венчаница. Ана ги изненади своите придружници пишувајќи им како дошла на венчавката каде пред …

Повеќе »

(ФОТО) Починал симпатичниот дедо Зоран кој преку ноќ станал хит на Инстаграм

Починал Зоран Станковиќ, симпатичниот дедо од Србија, кој стана хит на Инстаграм во 2019. година. „По долга борба со меланом, Зоран Станковиќ почина на 29. јули. Ви благодарам на сите што ги направивте неговите последни две години од животот посебни и што бевте со него. Почивај во мир, драг тато”, …

Повеќе »

(ВИДЕО) На натпревар пред публика ја запросил девојката – добил неочекувана реакција!

На Интернет се појави видео од запросување на безбол натпревар во Масачусетс, САД. Едно момче решило да ја запроси својата девојка пред многубројната публика, но нејзината реакција секако не била она што момчето го сакало. View this post on Instagram A post shared by What’s The Word? (@wtwmass) Фото: Принтскрин/Instagram/wtwmass

Повеќе »