Tag Archives: инстаграм

(ФОТО) Милијардерка ги фотошопирала сликите за Инстаграм, фотографите доловија како таа навистина изгледа!

Милијардерката Џоселин Вилденштајн, позната по повеќебројните пластични операции, изненади многумина со својата објава на Инстаграм. View this post on Instagram A post shared by JOCELYNE WILDENSTEIN (@jocelynewildenstein) Имено, милијардерката на Модната недела во Њујорк се појавила во црн тесен фустан, а вниманието на јавноста сепак го привлекло нејзиното изоперирано лице. …

Повеќе »

(ФОТО) Џенифер Анистон објавила фотографии од одмор: Покажала совршено вајано тело

Познатата американска актерка Џенифер Анистон на својот Инстаграм профил објавила фотографии од одмор. Џенифер неодамна отиде на заслужен одмор со своите пријатели. View this post on Instagram A post shared by Jennifer Aniston (@jenniferaniston) Таа ги воодушевила своите следбеници со фотографии во бикини на кои покажала совршено извајано тело. Фото: …

Повеќе »

(ВИДЕО) Џенифер Лопез го „запали“ интернет со ново видео и ја скокотка фантазијата

Најбараната поп-пејачка на денешницата, Џенифер Лопез, објави видео на Инстаграм и ја скокотка фантазијата на голем број следбеници. View this post on Instagram A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) Видеото е компилација од нејзини фотографии во различни дизајни и модели на бикини, а како што можете да видите од …

Повеќе »

(ФОТО) ПРОПАДНАТАТА ЅВЕЗДА НА ДИЗНИ ТАЈНО СЕ ОМАЖИЛА: Пороците ја уништуваа, но среќата ја нашла покрај него!

АМЕРИКАНСКАТА актерка Линдзи Лохан (36) на својот Инстаграм профил ја сподели радосната вест со своите фанови. Имено, Линдзи објави слика со својот партнер Бајдер Семс (35) и открила дека се венчале. – Јас сум најсреќната жена на светот. Ме пронајде и знаеше дека сакам да најдам среќа и благодат, во …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Таа има 30, тој 60. Чекаат бебе, а коментарите на луѓето се сурови: „Детето нема да има татко“

ЛАРИ и Минди Микла од Флорида почнале да се забавуваат во 2015. година. Тие се запознале откако Минди доживеала сообраќајна несреќа и Лери, кој во тоа време бил полицаец, се појавил да и помогне. Тие набрзо се заљубиле и се венчале една година подоцна, и покрај тридецениската разлика во години. …

Повеќе »

(ФОТО) Манекенката се сликала со БЛИЗНАЦИТЕ и ги згрозила фановите: Мислат дека ова е ВУЛГАРНО и дека претерала

Многумина се изнервирале што таа објавила слика додека дои… На почетокот на годината се породи најпознатиот американски „плус сајз“ модел Ешли Греам (34), а таа и нејзиниот сопруг Џастин Ирвин добија близнаци. Оттогаш помина половина година, момчињата растат, а не е лесно да се одгледуваат три деца во исто време …

Повеќе »

(ФОТО) ЗАРАБОТИЛА БРОЈНИ КРИТИКИ – Хрватската пејачка Индира Левак изненадила со провокативна фотографија: Дали на 50. години мора да се видат гаќичките?

Хрватската пејачка Индира Левак, поранешна членка на бендот „Колонија“, викендов настапи во Осиек, а пред концертот објави фотографија на својот Инстаграм профил. Индира објавила фотографија на која ги шири нозете во бел костум со дезен, најлонки со мрежа и високи чизми. View this post on Instagram A post shared by …

Повеќе »

(ФОТО) „Костим за капење од змијска кожа“ но и телото ја отворија летната сезона

Британската актерка и модел повторно ги воодушеви обожавателите. Елизабет Харли (56) е ѕвезда на социјалните мрежи, особено на Инстаграм. Таа редовно објавува бомбастични фотографии во костими за капење од сопствената колекција, а нејзината последна објава потврди дека таа е нивна кралица. View this post on Instagram A post shared by …

Повеќе »

(ФОТО) КРИС РОК СЕ ОГЛАСИЛ ПОСЛЕ ЕДЕН МЕСЕЦ МОЛК: Ова е неговата прва објава на Инстаграм откако доби шлаканица од Вил Смит

Комичарот Крис Рок се огласи на социјалните мрежи по прв пат откако Вил Смит му удри шлаканица на овогодинешното доделување на Оскарите. На својот Инстаграм профил објави промотивна фотографија од својата светска турнеја наречена „Его смрт“, а најави три последователни настапи во Париз. На фотографијата Крис собра повеќе од 100 …

Повеќе »