Tag Archives: инстаграм

Мерјем Узерли и нејзините ќерки во празнично расположение! Погледнете ги нивните преслатки фотографии

Турската актерка Мерјем Узерли, на нашите простори позната како Хурем од серијата „Сулејман Величествениот“, ужива во празничното расположение со своите ќерки во нивниот дом. Актерката сподели фотографии со своите следбеници на Инстаграм на кои позира со ќерките под елката. Сите три биле модерно координирани и не можеле да ја сокријат …

Повеќе »

(ФОТО) Георгина на натпреварот помеѓу Португалија и Швајцарија позирала за Инстаграм

Вереницата на Кристијано Роналдо, Георгина Родригез од трибините го следеше вчерашниот натпревар помеѓу Португалија и Швајцарија. Георгина се појави во елегантно издание без навивачки ознаки. Таа облекла тесен црн фустан кој го истакнал нејзиното деколте, но рамениците ги прекрила со зелено маслинесто кимоно. View this post on Instagram A post …

Повеќе »

(ВИДЕО) Проштално писмо кое ја замрзнува крвта во вените: Ова беа последните зборови на водителката која си го одзеде животот

Британската водителка си го одзеде животот во 2020 година Каролина Флек, пред повеќе од една година, беше пронајдена мртва во нејзиниот стан во 2020 година. Како што тогаш нагласија адвокатите, британската водителка извршила самоубиство, а една година подоцна странските медиуми ја објавија нејзината последна порака која неколку дена претходно ја …

Повеќе »

НА 47 ГОДИНИ – Починала ѕвездата на „Supernatural“: Ники Ајкокс боледувала од леукемија

На својот Инстаграм профил, актерката секојдневно го споделуваше своето патување по здравјето со своите следбеници Ѕвездата на „Supernatural“ Ники Ајкокс (Ники Ајкокс) почина на 47-годишна возраст. – Почина мојата убава, паметна, бестрашна, неверојатно талентирана и сакана снаа, Ники Ајкокс Рааб. Мојот брат Мет Рааб беше со неа. Ники и Мет …

Повеќе »

(ФОТО) Починал таткото на Џенифер Анистон: „Благодарна сум што отиде во рајот во МИР – без болка“

Актерката со емотивна порака се простила од својот татко Џон Анистон, таткото на Џенифер Анистон, починал во петокот на 89-годишна возраст. Познатата актерка се простила од својот татко и објавила серија нивни заеднички фотографии кои ги шокирале сите нејзини фанови. View this post on Instagram A post shared by Jennifer …

Повеќе »

(ФОТО) Антониа Гиговска се пофали со стајлингот за „Еден на еден“ – кај Жаре се појави без долна облека!

Новата сезона на „Еден на еден’ ќе стартува на 6. ноември на Канал 5, а една од гостинките е Антониа Гиговска која на својот профил на Инстаграм се пофалила со стајлингот. За тоа Антониа Гиговска доби скоро 7.000 лајкови и бројни коментари кои не ја штедеа. Младата пејачка, која периодов …

Повеќе »

(ФОТО) Пријанка Чопра ужива во мајчинството: Објавила фотографии со својата ќерка

Пријанка Чопра е индиска филмска актерка, пејачка и текстописец. Пред да ја започне својата актерска кариера, таа се стекна со слава како Мис на Индија и Мис на светот во 2000 година. Во 2018. година, таа започна да се забавува со американскиот актер и пејач Ник Џонас. Јавно ја признаа …

Повеќе »

(ФОТО) Меган Фокс преку медиумите го известила сопругот за разводот, за трите деца вели: „Заборавив дека ги имам“

Меган Фокс предизвика бројни негативни коментари под последните фотографии кои ги објави на својот Инстаграм профил, а на еден коментар решила да одговори. Имено, под серијата фотографии на кои таа позира во црн топ и со капа на главата, имало коментари за нејзиниот изглед. „Пластиката е штетна за околината“, „Сега …

Повеќе »

(ВИДЕО) НЕ СЕ ПРОСЛАВИЛ – Бруклин Бекам прифатил опасен предизвик и се расплакал пред камерите

Бруклин Бекам на својот Инстаграм профил објави видео во кое испроба опасен предизвик кој се шири на социјалните мрежи. Новиот готвач објави видео како јаде чипс од тортиља Paqui, кој е составен од исклучително лути зачини. Целта на предизвикот е да земете парче чипс и да издржите што е можно …

Повеќе »