Tag Archives: имиџ

(ВИДЕО+ФОТО) Џенифер Лопез изгледа како милион долари, но што е со косата?

Џенифер Лопез вчера беше sвезда на Американските музички награди. Имаше одличен секси настап, доминираше на црвениот тепих, покажа дека нејзиното тело изгледа брутално и со 50 плус, но – се надеваме дека нејзината нова фризура никогаш повеќе нема да влезе во мода. Вчера се одржаа американските музички награди, а Џеј …

Повеќе »

(ФОТО) Мурињо го сменил имиџот:„Кога се арзбудив изгледаше многу лошо!“

Честопати, Хозе Мурињо нè изненадува со неговото однесување, без разлика дали е на или надвор од теренот. Сепак, никој не можеше да се надева на ова. Неговото враќање во Премиерлигата мина без многу фанфари, но сега изгледа дека португалскиот селектор реши малку да го смени имиџот. Бидејќи шишањето тргнало наопаку, …

Повеќе »

(ФОТО) Каква трансформација: Лидија Димова некогаш и денес – Француски шик!

Екс пратеничката од редовите на СДСМ, Лидија Димова, денеска е директорка на Националната агенција за европски образовни програми и мобилност. На јавноста и стана позната кога за време на протестите на така наречената “шарена револуција”, Димова го возеше комбето со реквизити. Пред неколку дена Димова имаше средба со францускиот абмасадор …

Повеќе »

(ФОТО) Бали бег успеал да се избори со депресијата: Потполно го променил имиџот за нова историска серија!

Иако со сопругата, актерка, планирал десетдневен одмор во Грција, каде веќе го платил одмор, тој се предомислил и останал во Истанбул, каде што се подготвувал да сними нова серија Иако е еден од најпопуларните турски актери неодамна објави дека се повлекува од јавноста поради страдање од депресија,но фановите на Бурак …

Повеќе »

(ФОТО) Селин Дион конечно почна да живее: Изненади со непрепознатливиот имиџ!

Популарната пејачка на Инстаграм, со најновите фотографии, ги изненадила фановите. Пејачката е непрепознатлива со нејзиниот нов имиџ.Ја осветли бојата на косата и ја промени својата фризура… Нејзиниот стил е исто така различен од оној на кој сме навикнати да ја видиме досега. Пејачката е облечена во асиметрична форма од креаторот …

Повеќе »

(ФОТО) Руската убавица непрепознатлива: Ирина Шајк шокирала со драстична промена на имиџот!

Фановите се затекнати, никој не го очекувал ова… @intimissimiofficial A post shared by irinashayk (@irinashayk) on May 30, 2018 at 8:17am PDT Миланската недела на машката мода партнерката на глумецот Бредли Купер, манекенката Ирина Шајк ја искористила за претставување на новиот имиџ кој многумина изненадил. @dsquared2💥 A post shared by …

Повеќе »