Tag Archives: игор којиќ

(ФОТО) И’ официјален крај: Северина и Игор Којиќ се развеле

Пејачката Северина и фудбалскиот менаџер Игор Којиќ дефинитивно ставија крај на бракот, а вчера ги потпишаа и документите за развод. Според медиумите, консензуалниот развод е официјализиран во судот во Загреб. На 12 август, поранешната двојка поднела барање за развод. View this post on Instagram A post shared by Severina (@severina) …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Северина се простила од Синан Сакиќ со досега невидена фотка!

Северина денес, на социјалните мрежи, се простила од Синан Сакиќ, некрунисаниот крал на народната музика на Балканот. На Инстаграм објавила досега во јавност никогаш видена фотографија на која таа и Игор позираат со Сакиќ со емотикон на скршено срце и едноставно напишала „Синан“. Вчера од Синан се простил и Игор, …

Повеќе »