Tag Archives: идеја

(ВИДЕО) Шакира конечно открила зошто го провоцира поранешниот: „Нашиот син ми ја даде идејата“

Откако планетарно популарната пејачка Шакира, после крахот на љубовта со славниот фудбалери, Жерар Пике, објави песна во која директно го прозива поранешниот партнер, сега открила зошто се одлучила на овој чекор. „Песните што ги пишувам се најдобрата терапија за мене, нивниот ефект е подобар од сесија со психолог или психоаналитичар“, …

Повеќе »

(ВИДЕО) Пар за да го откријат полот на бебето ангажирал танчерки на шипка

Забавите за откривање на полот на неродените деца станаа тема на разговор. Луѓето организираат огномети и концерти за семејството и пријателите, а потоа им откриваат дали детето што го очекуваат ќе биде момче или девојче. Но, дали некогаш сте виделе откривање на полот со танц на шипка? Оваа недела, видеото …

Повеќе »

(ВИДЕО) Бебето одбило да пие млеко од шише, дедо смислил генијален начин да ја нахрани!

КОГА се обидувате да натерате доено бебе да земе шишенце, понекогаш ќе наидете на бебе кое одбива таков начин на хранење. Еден дедо создал свој метод кој изгледа одлично за детето, но и обезбедува забава и смеа за сите останати. На видеото споделено од Венди Ренџел на TikTok се гледа …

Повеќе »

(ФОТО) Шише со порака фрлено во морето, пронајдено 23 години подоцна на неочекувано место!

Стивен Колфилд од Ирска,пред 23 години, се обидел да најде девојка на необичен начин. Стивен се обидел да најде животен партнер на најромантичен начин, многумина би рекле, тој испрати порака во шише. Неговата порака била пронајдена неодамна во близина на неговата куќа во Ко Даун. Тој фрлил шише со писмо …

Повеќе »

(ФОТО) Кога дознале дека се во врска со ИСТ ДЕЧКО три девојки дошле на ГЕНИЈАЛНА идеја: Неговиот предлог им го ПРОМЕНИЛ ЖИВОТОТ!

Велат дека животот ги пишува најдобрите романи, а оваа приказна пред нас го докажува тоа. Морган Табор е млада Американка која преку социјалните мрежи дознала дека момчето со кое била во врска ја изневерува веќе една година. И тоа не со една девојка. Морган контактирала со девојка која ја забележала …

Повеќе »

(ВИДЕО) Здодевен агол во собата – за само едно попладне- претворете во КАТЧЕ ЗА УЖИВАЊЕ!

Колкумина од нас во својот дом имаат здодевен, неискористен агол? Жenените можат да бидат господари во сопствениот дом, бидејќи токму женските идеи ги претвораат здодевните бели агли во совршени места за уживање, што ќе биде инспирација за бројни нови идеи и деловни предлози. Сè што ви треба е едно слободно …

Повеќе »