Tag Archives: хорор филм

(ВИДЕО) НЕРАЗЈАСНЕТИ ОКОЛНОСТИ НА СМРТТА – Глумицата од најпознатиот хорор филм пронајдена мртва во својот стан: Се сомневаат на самоубиство!

Јапонската актерка Јуко Такеучи (40), sвездата на легендарниот хорор филм „Круг“, била пронајдена мртва во нејзиниот стан во Токио. Полицијата започнала истрага, а според извештаите во медиумите, постои сомневање дека оваа наградувана актерка, мајка на две деца, најверојатно извршила самоубиство. Телото на актерката го пронашол нејзиниот сопруг, исто така актер, …

Повеќе »

(ФОТО) Секси ќерката на Силвестер Сталоне тргнала по неговите стапки

Ќерката на славниот Силвестер Сталоне, Систине Роуз, привлекува се’ повеќе внимание бидеји израснала во вистинска убавица. Оваа 21. годишна девојка ги има сите шанси да изгради добра кариера. Веќе подолго време се бави со моделинг, а ја ангажираат познати брендови. Тоа и отворило многу врати. Во меѓувреме Систине тргнала по …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) „Го уништи моето сексуално достоинство и ми се потсмеваше“: Откриено кој, како во хорор филм,ја убил руската блогерка!

Руската блогерка, 24. годишната Екатерина Карагланова, која е пронајдена гола и со пресечен врат во ковчег во совјот стан вп улицата „Пириева“ во москва, ја убил девет годии постариот Максим Гарајев. Руската блогерка Јекатерина Карагланова (24) пронајдена е мртва во изнајмениот стан во Москва, а цела Русија ја потресе случајот …

Повеќе »

Брајан де Палма, за случајот Вајнштајн, подготвува хорор филм

Холивудскиот режисер Брајан де Палма рекол дека пишува сценарио за филм заснован на прикзаната за скандалот со американскиот продуцент Харви Вајнштајн. Де Палма за АФП рекол дека внимателно ги следи информациите во врска со тој случај. Вајнштајн е обвинет за силување и сексуално злоставување, откако минатата недела и се предал …

Повеќе »