Tag Archives: хју џекмен

(ФОТО) ЗДРАВЈЕТО Е СЕПАК ПОВАЖНО – Хју Џекмен негира дека некогаш земал стероиди за улогата на Волверин, јадел многу пилешко

Актерот Хју Џекмен неодамна изјави дека не користел стероиди за улогата во „The Wolverine“ бидејќи не ја сака толку многу својата работа што би го жртвувал своето здравје за улогата. Хју Џекмен е познат по тоа што се зголемува за да го игра Волверин, но тој му призна на Крис …

Повеќе »

Почнаа предвидувањата: Вил Смит би можел да го добие вториот Оскар

Номинацијата за Оскар за најдобра машка улога секоја година привлекува големо внимание, како и самата церемонија, но оваа година ситуацијата е малку поинаква бидејќи листата на актери кои би можеле да се најдат во трката е навистина долга. Листата на номинирани кандидати би можела да започне со актерот Брендан Фрејзер, …

Повеќе »

(ФОТО) Холивудскиот глумец го сака Новак, но сега и испратил порака на Јелена !

Холивудскиот актер Хју Џекмен, кратко откако вчера објави дека неговиот татко починал, испрати силна порака до Новак Ѓоковиќ, пред неговото четвртфинале на УС Опен против Матео Беретини. Всушност, Џекмен, кој инаку е австралиски актер, на Инстаграм ја пофали врската помеѓу Новак и Јелена. „Силна жена секогаш стои покрај силен маж“, …

Повеќе »

(ФОТО) Хју Џекмен повторно со честитки за Ѓоковиќ! „Среќна 20.!“

Познатиот холивудски актер, Хју Џекмен, е голем фан и почитувач на Новак Ѓоковиќ… Без оглед каде се наоѓа – дали во Америка или Австралија – тој ги следи настапите на Новак. Како и после Ролан Гарос така и после Вимблдон тој се огласи на неговиот Инстаграм стори со честитки за …

Повеќе »

(ФОТО) НОВАК ТИ СИ СУПЕРМЕН! ТИ СИ ЕДЕН И ЕДИНСТВЕН! Славниот ГЛУМЕЦ горд на триумфот на Ѓоковиќ и јавно му се обратил!

Хју Џекман во моментов е во карантин во Австралија, од каде го следел натпреварот помеѓу Циципас и Ѓоковиќ и на Инстаграм стори се огласи по триумфот на Новак. – Големи прегратки и честитки за Новак. Батка, ти си супермен! Победник на Ролан Гарос, во машкото финале во 2021 година – …

Повеќе »

(ВИДЕО) Хју Џекмен за интервјуто на деценијата:„Отворено. Храбро. Искрено. Достоинствено“ – И’ дал совет за сите кои имаат суицидни мисли!

Хју Џекмен го коментирал „Интервјуто на Деценијата“ на Опра Винфри со принцот Хари и неговата сопруга Меган Маркле и давал совети на секој што размислува за самоубиство. Актерот изјавил дека милиони вчера гледале „со воодушевување“ како „жена со висок профил“ и нејзиниот сопруг „отворено, храбро, искрено и достоинствено“ зборуваат за …

Повеќе »

(ФОТО) Разголениот Хју Џекмен го покажал својот полов орган

Познатиот актер Хју Џекмен поради потребите на реклама за чевли бил потполно гол, а фановите биле шокирани од неговото меѓуножје. Австралискиот актер Хју Џекмен, се соблекол целосно гол во новата реклама за „Р.М.Вилијамс“ и на сите им ги покажа своите гениталии – што шокираше многу фанови ширум светот. На почетокот …

Повеќе »

(ВИДЕО) ЦЕЛ СВЕТ НА НОЗЕ – Од сите страни доаѓа подршка за злоставуваното дете: „Во мене имаш пријател“ му порачал Хју Џекмен!

Квејден Беилс е роден со ретко генетско нарушување, поради што е џуџе. На само девет години, ја молел својата мајка, „да му даде нож затоа што сакал да си го прободи срцето“, бидејќи бил малтретиран и исмејуван на училиште.Скршенатаата мајка објавила потресно видео обидувајќи се да му покаже на светот …

Повеќе »

(ФОТО) Популарниот глумец на питач му дал 100. фунти,па го однел на вечера во луксузен ресторан: Реакцијата на овој човек ќе ве воодушеви – Еве што му рекол на познатиот глумец!

Хју Џекмен минатата недела ја воодушевил јавноста кога за време на прошетка наишол на питач и му дал 100. фунти, односно 115. евра и потоа го поканил да му прави друштво на отворање на луксузен ресторан. Питачот низ шега изјавил дека не е доволно добро облечен за таа пригода на …

Повеќе »