Tag Archives: хиларија болдвин

(ФОТО) СРЕЌНО СЕМЕЈСТВО: Алек Болдвин на премиера дошол со сопругата и шесте деца!

Алек Болдвин (63) и неговата сопруга Хиларија (37) присуствуваа на премиерата на неговиот нов филм „The Boss Baby: Family Business“, со сите шест деца. View this post on Instagram A post shared by Alec Baldwin (@alecbaldwininsta) Семејството Болдвин било импресивно на црвениот тепих бидејќи сите биле облечени исто – црни …

Повеќе »

(ФОТО) Алек Болдвин открил како за 5. месеци добил две деца

Познатиот американски актер Алек Болдвин и неговата сопруга Хиларија пред две недели ја добија ќерката Лусија, само 5 месеци откако Хилари го роди синот Едвард, што ги збуни нивните обожаватели.   View this post on Instagram   A post shared by Hilaria Thomas Baldwin (@hilariabaldwin) Актерот беше многу навреден од …

Повеќе »

(ФОТО) Глумецот во 63. година го добил седмото дете: Татко на шестото станал пред половина година!

Хиларија и Алек Болдвин го добиле своето шесто дете. Хиларија објавила фотографија на која позира со шест деца, меѓу кои и новороденче. „7“ е краток опис на фотографијата. Хилариа и Алек се родители на шест деца, а холивудскиот актер од бракот со Ким Бесинџер ја има и 25-годишна ќерка Ирска. …

Повеќе »

(ФОТО) Стравот се покажа реален – Сопругата на Алек Болдвин го загуби детето: “Немаше отчукувањa на срцето. Готово е”

Хиларија и Алек имаат четири деца, а таа секоја своја бременост и деталите ги споделувала со своите следбеници на Инстаграм. Хиларија Болдвин, сопругата на славниот холивудски актер Алек Болдвин, открила дека имала спонтан абортус и опишала како се чувствувала по тоа. “Немаше отчукувања на срцето… Готово е”, напишала таа на …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Славната мајка на четири деца покажала како навистина изгледа телото после породувањето: Многумина занемеле!

Нејзиното тело е повторно без драстични вишоци, останал само стомакот како доказ дека тука девет месеци било бебе. We are happy to introduce you to Romeo Alejandro David Baldwin 💛 #wegotthis2018 A post shared by Hilaria Thomas Baldwin (@hilariabaldwin) on May 21, 2018 at 8:48am PDT Хиларија Болдвин, сопруга на …

Повеќе »