Tag Archives: хедер локлир

(ФОТО) Ѕвездата на „Мелроуз плејс“ се „ослободила“ од наркотици и се свршила во 58. година: Доказ дека никогаш не е доцна и дека се’ се може!

Актерката Хедер Локлир се свршила на 58-годишна возраст со своето момче Крис Хајсер. Близок семеен пријател, на славната актерка, ја потврдил веста за свршувачката во магазинот „People“. Според него, парот бил верен уште од април, кога ја прославиле годишнината од нејзината трезвеност, после лекувањето од алкохолизам и зависност од дрога. …

Повеќе »

(ФОТО) Тажни фотки од некогаш славната убавица: Призорот од затвор открива во колку лоша состојба е!

Хедер Локлир последните години се бори со зависност, а судејќи според најновите вести не и оди најдобро… Само што неодамна излегла од затвор и психијатриска установа, американската глумица Хедер Локлир, повторно се нашла во истите проблеми. Поради сомнение за предозирање повторно е хоспитализирана.TMZ пренесува дека завршила во болница за да …

Повеќе »

(ФОТО) Хедер Локлир завршила во затвор: Ѕвездата на „Династија“ нападнала полицајци!

Ѕвездата на Тв серите „Династија“ и „Мелороуз Плејс“, 56. годишната Хедер Локлир е уапсена поради семејно насилство и напад на полицаец. Според медиумските написи полицајците биле повикани во неделата навечер во калифорнискиот дом на глумицата Хедер Локлир откако нејзиниот брат, влегувајќи во домот, ја затекнал сестра си во физичка пресметка …

Повеќе »

Поршето завршило покрај патот а ѕвездата на „Династија“ во болница

Хедер Локлир која ја памтиме по улогите во сериите „Династија„ и „Мелроуз плејс“ во минатото имала проблеми со опијати, како и со опасни инциденти на патиштата… Хедер Локлир (55) завршила во болница поради повреди со кои се здобила после сообраќајна несреќа. Глумицата во калифорниското гратче Таусенд Оакс со своето „Порше“ …

Повеќе »