Tag Archives: хајди клум

(ВИДЕО+ФОТО) ВОДЕН ФУСТАН: Кога фустанот би бил направен од вода, веројатно би изгледал вака!

Хајди Клум, кралица на црвениот тепих Познатата манекенка Хајди Клум (49) се појави на премиерата на филмот „Avatar: Paths of Water“, облечена според темата на филмот. На црвениот тепих прошета со 16. години помладиот сопруг, музичарот Том Каулика (33). View this post on Instagram A post shared by Heidi Klum …

Повеќе »

НОВИ ФОТОГРАФИИ – И’ покрај критиките за последната кампања, Хајди Клум повторно позирала со својата ќерка во долна облека

Хајди Клум и нејзината ќерка Лени повторно позираа во долна облека за кампањата на брендот Intimissimi, откако многумина претходното снимање мајка и ќерка го опишаа како „вознемирувачко“. Хајди (49) и нејзината ќерка Лени (18) носеа соодветна црвена долна облека додека учествуваа во снимањето за новата кампања на Intimissimi. Манекенката ја …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) НЕВЕРОЈАТНО – ХАЈДИ КЛУМ ЈА БАКНАЛА СВОЈАТА ЕДВАЈ ПОЛНОЛЕТНА ЌЕРКА ДОДЕКА И ДВЕТЕ БИЛЕ ВО ДОЛНА ОБЛЕКА: Скандалот го потресе цел свет поради новата реклама на манекенката

Лени Клум (18) заедно со нејзината 49-годишна мајка Хајди Клум, снимила реклама за секси долна облека на популарна модна марка. View this post on Instagram A post shared by Heidi Klum (@heidiklum) Некои луѓе се воодушевени од дуото мајка-ќерка, други мислат дека ова е гадно претерување. Некои луѓе се налутиле …

Повеќе »

(ВИДЕО) 9. годишно девојче го восхитило познатиот продуцент Сајмон Кауел и добило Златно копче

Деветгодишно девојче по име Виктори ги воодушевило судиите на шоуто America’s Got Talent (Америка има талент). Виктори го извела „Валцерот на Јулија“ од операта „Ромео и Јулија“ и ги оставила сите присутни во салата во чудо. Таа дури успеала да го омекне и срцето на строгиот Сајмон Кауел кој одлучил …

Повеќе »

(ФОТО) Отрезнувачки слики на најубавите жени на светот без шминка: Не би ги препознале!

Ни трага од темни кругови, сјаен тен, бујни трепки, совршено обликувани веѓи – повеќето од нас имаат таква слика за жените за кои се вели дека се најубави во светот. Но, таа слика е прилично искривена бидејќи тие, како и секоја друга жена во светот, не се будат така – …

Повеќе »

(ФОТО) ИЗНЕНАДИЛА – ХАЈДИ КЛУМ ПОТПОЛНО ГОЛА: Манекенката шокирала со новата фотографија на која не е САМА!

Германската манекенка Хајди Клум на 1. јуни наполни 47 години и се уште важи за една од најсексапилните жени во светот на моделингот. View this post on Instagram L🖤VE @maisonvalentino #valentino A post shared by Heidi Klum (@heidiklum) on Sep 21, 2020 at 7:54pm PDT Таа може да се пофали …

Повеќе »

(ФОТО) Хајди Клум се сомнева дека има коронавирус!?

Кашлање, температура, течење од носот, се надевам дека не е коронавирус, рекла таа… Хајди Клум, германскиот супермодел и глумица се сомнева дека е заразена со коронавирус, објавила на својот профил на Инстаграм… View this post on Instagram Let’s do this! 💥💥💥 @agt 👗: @redemptionofficial @robzangardi @marielhaenn 👠: @femme_la 💄: @lindahaymakeup …

Повеќе »

(ФОТО Галерија) Хајди Клум се омажи за 17. години помладиот гитарист!

Манекенката на италијанскиот остров пристигнала во друштво на 17. години помладиот гитарист Тим Каулитз за кого тајно се омажила во февруари. Парот вчера во кругот на семејството и пријателите на островот Капри го прослави својот брак… Еден од најпознатите топ модели Хајди Клум (46) вчера пристигнала во Италија каде и …

Повеќе »

(ВИДЕО) Солзи и кај жирито: Со својата животна приказна и талент, овој човек никого не оставил рамнодушен!

„На овој свет му се потребни повеќе мажи како тебе…” Сајмон Кауел, најстрогиот член на жирито „Америка има талент“ бил видно потресен со изведбата на Мајкл Кетерер пред неколку дена. Младиот музичар го добил златното копче уште на аудицијата, откако открил дека има посвоено 5 деца, три од лабораторија за …

Повеќе »