Tag Archives: гвинет палтроу

(ФОТО) Нов тренд во Америка!? Ѕвездите се сликаат голи за роденден а меѓу нив и Гвинет Палтроу – ќерката со интересна реакција!

Холивудската актерка Гвинет Палтроу одлучила да направи голи фотографии за нејзиниот 48. роденден. Иако многумина го дочекале ова со ентузијазам, нејзината ќерка не. Славеничката позирала од профил, ги покрила градите со рацете и лесно ги прекрстила нозете. Бидејќи Гвинет има повеќе од 7. милиони следбеници на Инстаграм, не е изненадувачки …

Повеќе »

(ВИДЕО) И’ покрај критиките најавена втора сезона на серијата „Goop Lab”: „Негативната критика е добра реклама!“

Пред да се емитува првата епизода од серијата „Goop Lab“ на Нетфликс, зад која стои Гвинет Палтроу, јавноста се разбрануваше за наводната контроверзна содржина. Сепак, најавена е втора сезона. Втората сезона ќе има шест епизоди од половина час, фокусирани на секс, интимност и зајакнување на жените. Датумот на излегување на …

Повеќе »

(ФОТО) Кого природата го помазила? Познати ѕвезди фатени без грам шминка – Непрепознатливо се без помош на визажистите!

Додека некои само се ботоксираат и се обидуваат да се придржуваат кон трендот на младоста, други имаат „храброст“ да одат во јавноста без општо прифатеното средство за разубавување – шминка. И тоа е прекрасна слика што повремено sвездите ја испраќаат до јавноста. Иако беспрекорно и скапо негувани, тие исто така …

Повеќе »

(ФОТО) Не престануваат коментарите за проѕирниот фустан на Гвинет Палтроу на Златните глобуси

Иако имало и многу подобро облечени од неа, фустанот кој Гвинет Палтроу го носела на доделувањето на Златните глобуси најмногу ја заинтригиртал јавноста. Глумицата на црвениот тепих прошетала во едно од најхрабрите изданија до сега и покажала повеќе гола кожа од било кога на што, очигледно, нејзините обожаватели, не биле …

Повеќе »

(ВИДЕО) Црна комедија со холивудски „фаци“: Се појави, трејлер од најочекуваната серија оваа есен!

Познатиот американски режисер Рајан Марфи, кој се прославил со сериите како „Glee” и „American Horror Story”, наводно за неверојатно 300. милиони долари преминал од „20th Century Fox“ во Netflix,а неговата прва серија ќе биде достапна од 27. септември и веќе е најспоменуван проект на тој стриминг сервис. Станува збор за …

Повеќе »

(ФОТО) 46. годишната Гвинет Палтроу покажала завидна фигура во костум за капење

После успешната актерска кариера Гвинет Палтроу одлучила да се обиде и во модните води, а нејзиниот бренд Goop докажува дека и’ тоа и успева… Инстаграм профилот на нејзиниот бренд освен идилични лајфстајл фотографии претставува и производи со нејзиниот потпис, достапни за купување. Дека самата на себе си е најдобра реклама, …

Повеќе »

(ФОТО) Гвинет Палтроу се омажила во тајност: Обезбедување на високо ниво а сите го чекале бившиот сопруг, Крис Мартин!

Глумицата две години по разводот од Крис Мартин, фронтменот на глупата „Coldplay”, повторно застанала „на лудиот камен“. Една од најпознатите и најомилени американски глумици, Гвинет Палтроу (46) во саботата вечер, во тајност, се омажила за својот избраник, холивудскиот продуцент Бред Фачука (47), кој инаку ја продуцирал серијата „Убиството на Ѓани …

Повеќе »

(ФОТО) Бизарна работа кој Бред Пит ја прави со секоја партнерка: Доста шокантно!

Некој успеал да го забележи тоа… На Бред Пит навистина му се допаѓале жените со кои бил во врска, можеби и’ малку премногу. Имено, на Твитер како зараза се шири написот во кој некој забележал дека холивудскиот убавец, кој два пати ја понел титулата на најсексипилен маж на светот (1995. …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Бред Пит „ќе убие“ за Гвинет Палтроу!

Гвинет Палтроу меѓу првите открила дека била една во низата жртви на продуцентот Харви Бернштајн, кој своевремено сексуално ја вознемирувал, а сега проговорила и за судирот кој поради тоа настанал помеѓу него и Бред Пит. Help us support the @donorschoose organization with @frederiqueconstant <3 $50 is donated for every watch …

Повеќе »