Tag Archives: голи

(ФОТО) Нов тренд во Америка!? Ѕвездите се сликаат голи за роденден а меѓу нив и Гвинет Палтроу – ќерката со интересна реакција!

Холивудската актерка Гвинет Палтроу одлучила да направи голи фотографии за нејзиниот 48. роденден. Иако многумина го дочекале ова со ентузијазам, нејзината ќерка не. Славеничката позирала од профил, ги покрила градите со рацете и лесно ги прекрстила нозете. Бидејќи Гвинет има повеќе од 7. милиони следбеници на Инстаграм, не е изненадувачки …

Повеќе »

(ВИДЕО) Го привлекле вниманието на јавноста – ХОКЕАРКИ СЕ СЛИКАЛЕ ГОЛИ: Погледнете го календарот кој направил голема бура во Русија!

Хокеј на мраз е еден од најпопуларните спортови во Русија, не само за мажите, туку и за жените. Руската КХЛ е втора најсилна лига во светот, веднаш зад американскиот НХЛ. Дамите на мраз, се разбира, не можат да мерат со популарност на своите колеги, но нашле начин да привлечат внимание. …

Повеќе »

(ВИДЕО) Вечно дерби: Казна за влегување на трибината – ги соблекле и ’пиштол голи’ ги пуштиле на теренот…

Неверојатни сцени на српското вечно дерби меѓу Партизан и Црвена Звезда. Како и секогаш, во главна улога се навивачите на двата клуба…Неколку членови од навивачката група „Делије“, фанови на Црвена Звезда, се нашле на трибината кај „Гробарите“, навивачите на Партизан, и си поминале многу лошо… Ги соблекле ’пиштол голи’ и …

Повеќе »