Tag Archives: големи промени

Вечерва е полна Месечина во Девица: Овие три хороскопски знаци ги очекуваат големи промени

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Периодот на полна Месечина во хороскопскиот знак на Девица е време на самоанализа, преиспитување на сопствените навики и донесување мудри одлуки. Според астролозите, ова е особено поволно време за …

Повеќе »

Овие 4. знаци во текот на летото ги очекува „луда среќа!“

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Искористете го овој период Астрологијата открива кои четири знаци ќе доживеат исполнување на нивните најголеми желби и голем успех во текот на летото! Овен Овој знак ќе го следи …

Повеќе »

Втората половина на август ќе донесе големи промени за два знака!

Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Полека и’ август влегува во втрата третина нос е чини дека после 15. август за само два знака ќе се случат големи промени… Стрелец За она што досега мислевте …

Повеќе »

Пристигнува циклон: Следат дождливи денови и силен ветер

Циклонот кој во Германија донесе снег, а во Хрватска обемни дождови пристигнува и во нашите краишта што ќе резултира со големи промени на времето… Времето утре ќе биде претежно облачно и нестабилно со врнежи од дожд, кои локално ќе бидат пообилни, над 25 литри на метар квадратен и проследени со …

Повеќе »

(ФОТО) Победа на Жерар Пике и Ѓоковиќ: Големи промени во Дејвис купот

ИТФ објавил дека договорил соработка со компанијата „Космос“ – договор потпишан на 25. години и вреден три милијарди долари. Основач и претседател на инвстициската група е штоперот на Барселона, Жерар Пике, а компанијата е поддржана од страна на Хориши Микитани, извршен директор на компанијата „Ракутен“. I’m so excited to announce …

Повеќе »

Овие четири знаци ги чекаат најголеми промени во животот оваа година

Иако некои од нив повеќе од се презираат промени, овојпат тоа нема да можат да го одбегнат. Во оваа година некои знаци ќе се оддалечат од својата зона на комфорност и ќе сфатат дека тоа и’ не е така лошо… Многу луѓе стравуваат од нови ситуации во животот, но не …

Повеќе »