Tag Archives: гол

(ВИДЕО) ШВАЛЕР ВИСЕЛ ОД ПРОЗОРЕЦ: Гол како од мајка роден – завршило болно!

На социјалните мрежи секогаш брзо се шират ВИДЕА од швалери како висат од прозорци или тераси на високи згради, кои бегаат од гневните сопрузи. Посебно ако швалерот е во бегство – гол „како од мајка роден“. Една таква снимка повторно се шири на социјалните мрежи. Навистина, видеото е старо и …

Повеќе »

(ФОТО) Евровизискиот победник продолжува да шокира: Сега се сликал ПОТПОЛНО ГОЛ!

Италијанецот Дамијано Давид, кој со својата група „Манескин“ победи на Евровизија, привлече огромно внимание кај жените со својот ексцентричен изглед, а сега на Инстаграм објави гола фотографија. 22-годишниот Италијанец плени со неверојатна харизма на која не можеа да одолеат сите жени во светот. По скандалот со наркотиците и победата на …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Познатиот пејач во новиот филм се разголил до крај!

Новиот филм „Палмер“, во кој главна улога, меѓу другите, има и поп-sвездата Џастин Тимберлејк, е полн со предизвикувачки секси сцени. Во една од нив, на екранот блеска голиот задник на Тимберлејк. Станува збор за моментот кога актерката Џуно Темпл и Тимберлејк водат љубов. Неговиот задник, сепак, не е единствениот што …

Повеќе »

(ВИДЕО) Прељубник фатен во „акција“ па морал да бега преку прозорец…

На социјалните мрежи кружи видео на неименуван маж кој, според се судејќи, е фатен во прељуба, па морал да се снајде и избегал низ прозорецот… Излетал скроз гол низ прозорецот од станот и очигледно му се брзало. Dobro je sve pic.twitter.com/nGCuB2op2M — Dr Kova (@Kovenzi) January 29, 2020 Прељубникот мислел …

Повеќе »

(ВИДЕО+18) Нови Сад во шок: Потполно гол маж шета по центарот на градот

Во центарот на Нови Сад се прошетал потполно гол маж. На запрепастување на минувачите кој се затекнале во улицата „Максим Горки“, средовечен маж лежерно прошетал гол по улицата. На себе немал ниту едно парче облека. Некој до граѓаните неговата егзибиција ја забележал со мобилен телефон а снимката била објавена на …

Повеќе »