Tag Archives: гизеле бундцхен

(ФОТО) 15. фотографии кои покажуваат дека славните мајки и татковци се баш како и ние

И’ тие мораат да се нахранат, измијат, расправаат, излакираат нокти, да си го избришат газот…се’ како и ние. Арни, се чини, е најдобар фризер на својот син Патрик. #tbt Some things never change @patrickschwarzenegger. A post shared by Arnold Schwarzenegger (@schwarzenegger) on Mar 30, 2017 at 4:38pm PDT Шакира сама …

Повеќе »