Tag Archives: филм

Авионска несреќа на снимање: Том Круз виновен за смрт на двајца пилоти!?

Пурвин, неколку недели пред несреќата во која загинал, ги контактирал продуцентите и објаснил дека не може да издржи во напорните услови за работа и дека ова е најопасен проект на кој работел Додека „American Made“ пристигнува во кино салите,јавноста е преокупирана со несреќата коај се случила на снимањето на тој …

Повеќе »

(ФОТО) Авторката на „Сексот и градот“ конечно открила зошто Кери останала заедно со Мистер Биг

“Мојата мајка, од некоја причина отсекогаш го мразеше Ејдан, така што ниту јас не можев да бидам баш на негова страна“ вели Кендис Бушнел. Во последната епизода од популарната серија “Sex and the City”, Кери Бредшо и Мистер Биг сепак завршуваат заедно. Мислењата за ваквиот крај биле поделени, но сега …

Повеќе »