Tag Archives: фигура

(ФОТО) Ева Лонгорија на карипски остров ужива со деветмесечниот син

Ева Лонгорија ужива во егзотичнито карипски остров Сент Бартс, каде со сопругот Хозе Бастон и својот деветмесечен син, Сантијаго, времето го минува на песочните плажи. А, колку уживаат во заедничките моменти се гледа и на фотографијата која Ева ја објавила на својот профил на Инстаграм. „Бебе на плажа“, напишала под …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Славната мајка на четири деца покажала како навистина изгледа телото после породувањето: Многумина занемеле!

Нејзиното тело е повторно без драстични вишоци, останал само стомакот како доказ дека тука девет месеци било бебе. We are happy to introduce you to Romeo Alejandro David Baldwin 💛 #wegotthis2018 A post shared by Hilaria Thomas Baldwin (@hilariabaldwin) on May 21, 2018 at 8:48am PDT Хиларија Болдвин, сопруга на …

Повеќе »

(ФОТО) Ужива во мајчинството: Само 20. дена после породувањето Ана Ивановиќ ги воодушевила обожавателите!

Српската тенисерка се породила неодамна и на свет го донела првото дете во бракот со фудбалерот Бастијан Швајнштајгер. Иако Ана Ивановиќ во потполност е посветен на синчето Лука, не го намалила заедничкото време со сопругот. Кога бебето спие, среќните сопружници уживаат во времето резервирано само за нив. I love that …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Катарина Ивановска продолжи со работа: Не, не се сликала гола!

На атрактивната манекенка Катарина Ивановска не и требаше многу време за да се врати во посакуваната форма која ги исполнува стандардите на моделство и да влезе во манекенски конфекциски број. Често на социјалноте мрежи објавуваше фотографии и видеа од своите напорни тренинзи, но сепак за брзо време успеа да се …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Девојката на Кристиано Роналдо повторно покажала фантастична фигура – само два месеци по породувањето!

Откако станала девојка и свршеница на најдобриот фудбалер на светот, Кристиано Роналдо, Георгина Родригез е вистинска миленичка на јавноста. Колку е популарна покажуваат и бројките на Инстаграм каде собрала повеќе од 3,2 милиони следбеници. Нејзината последна снимка ја прегледале скоро три милиони луѓе. На неа Георгина покажува фантастична фигура ниту …

Повеќе »