Tag Archives: фанови

(ФОТО) ЦЕНА НА СЛАВАТА: Некогаш била Пипи долгиот чорап а сега за неа собираат пари!

Нилсон никогаш не добила хонорар поради тогашниот закон од крајот на 60. ттите. После тоа сознание многубројни фанови на филмот, кои растеле покрај Пипи, се собрале и одлучиле да соберат донација за тогаш младата глумица… Со само осум години се прославила со улогата на Пипи долгиот чорап во истоимениот филм …

Повеќе »

(ФОТО) ЈА СПУШТИЛ НА ЗЕМЈА – ГЛУМЕЦ И ОБОЖАВАТЕЛКА ЖЕСТОКО СЕ ИСПОКАРАЛЕ: На Твитер напишала дека е БЕЗОБРАЗЕН а тој БРУТАЛНО И ОДГОВОРИЛ – Сите застанале на негова страна а еве и зошто!

Актерот Тери Круз е претежно љубезен кон своите обожаватели, поради што многумина биле изненадени од објавата на една обожавателка која тврди дека бил безобразенкон неа, но веројатно не толку колку што била изненадена од неговиот одговор со кој ја спуштил на земја. I think the spookiest thing that happened last …

Повеќе »

(ФОТО) „КАДЕ ТИ Е СТОМАКОТ?“: Ана Ивановиќ објавила фотографија после породувањето – фановите во шок!

Ана Ивановиќ покажала тенка фигура веднаш по второто раѓање… Ана го роди својот втор син пред една недела, а сега на Инстаграм ги објави своите први фотографии по второто раѓање. Поранешната тенисерка отсекогаш била позната по својата слаба линија, а фановите не можат да веруваат колку е тенка, бидејќи неодамна …

Повеќе »

(ВИДЕО) Како тенисерот број 1 се дружи со фановите: Ѓоковиќ пред илјадници фанови ја пее „Македонско девојче“: „Лепа, лепа песната…за нашите пријатели!“

 Новак Ѓоковиќ е познат како многу непосреден човек а видеото на екипа.мк покажува како се дружи со фановите? Ноле на својот Инстаграм пееше разни песни, а во еден момент ја запеа и „Македонско девојче“. Погледнете како звучи славната македонска песна од тенисерот број 1. на АТП листата. „Ех, да сум …

Повеќе »

(ФОТО) Фанови претепале човек кој им открил како завршуваат „Осветници“

Наводно, човек во Хоинг Конг е претепан откако на фановите на филмот „Осветници:Крај на играта“, пред киното, непосредно пред проекцијата на тоа остварување, им открил како се завршува. Како што пренесуваат светските медиуми, непознат маж викал пред киното, откривајќи го дејствието на последното поглавје од франшизата, во кое се поврзуваат …

Повеќе »

(ВИДЕО) The Mole Pack  го затворија Underfest и уште еднаш покажаа дека младите се желни за нивната музика!

Три дневниот фестивал Underfest  заврши и покажа дека е организиран на време и во вистински момент… Присутнте во „Јавна соба“ три дена имаа можност да гледаат млади таленти од сферата на танцот, вокалното пеење но и кога станува збор за бендовите… Меѓу „рокерите“ многу учесници, многу фанови, но се чини …

Повеќе »

(ФОТО) Ана Ивановиќ пред пет месеци се породи, а на плажа во бикини изгледа брутално секси

Поранешната тенисерка која изгледа како никогаш да не родила дете, Ана Ивановиќ, ги изненади фановите со најновата објава на својот Инстаграм профил. Тенисерката која се породи пред пет месеци на дело покажа дека и се врати на старата совршена спортска линија која ја имаше пред да забремени. Can’t believe summer …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Светот танцува во ритамот на црвено-белите коцкички:Еве како Хрватска ја прослави победата над Аргентина од 3:0!

Хрватските фанови синоќа до долго во ноќта ја прославуваа победата на нивната репрезентација над фаворизираната Аргентина од 3:0 и пласманот во осминафиналето на Светското првенство во Русија. Од Загреб преку Задар,Пула, Осиек – во сите градови на плоштадите беа организирани масовни следења на натпреварот. Модриќ и екипата на верните навивачи …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Македонецот, Давид Темелков, кој два пати ја измами смртта, гради успешна кариера во Хрватска:„Оваа песна обединува од Охрид до Истра“

За Давид Темелков првпат слушнавме пред три години на „Икс фактор“ кога стаса до финалето. Се обиде тука да работи на кариерата но потоа реши да оди во Хрватска и да ја зпочне сорабтката со Мирослав Рус… Но, она што е карактеристично за овој успешен и талентиран македонски пејач е …

Повеќе »