Tag Archives: фанови

(ВИДЕО) Славниот пејач ги шокирал фановите: „Поради проклетите гадови кои јадат лилјаци се’ е на чекање!“

Музичанецот Брајан Адамс е прогласен за расист, откако на Твитер ги обвини „алчните копилиња од влажни пазари што лижат со лилјаци“ за ширење коронавирус. Канадскиот музичар се „искалил“ на Твитер, а кога ги видел коментарите, го избришал контроверзниот твит.Додуша, тој ја оставил истата порака на Инстаграм. Причината за неговиот гнев …

Повеќе »

(ФОТО) Ѓоковиќ и Мареј „го урнале“ Инстаграм: „Се сеќаваш ли на првиот меч? Новак:Ме уништи!“

Во желба да го потрошат времето во изолација и да ја зацврстат својата врска со своите фанови, Новак Ѓоковиќ и Енди Мареј се договориле заедно да учествуваат во разговор во живо на Инстаграм Најдобриот светски тенисер Новак Ѓоковиќ разговараше со британскиот репрезентативец Енди Мареј на Инстаграм во живо за тоа …

Повеќе »

(ФОТО) Елена Ристеска влегува во нова љубовна приказна – ги изненади фановите со романтична фотографија со новото момче

Иако фотографијата не го открива неговиот лик, односно двајцата се завртени со грб и уживаат во погледот кој им го приредило зајдисонцето, таа со описот под неа многу јасно открива дека станува збор за нова љубовна приказна. Македонската пејачка, Елена Ристеска, периодов престојува во Мајами, а оттаму постојано споделува интересни …

Повеќе »

(ФОТО) Тимур Дибиров со порака до фановите: „Сега е момент за сите нас да се обединиме и да покажеме дека Вардар бил и ќе биде!“

Осипувањето на шампионскиот тим на „Вардар“ продолжува, но „староседелецот“ во тимот се обрати до навивачите… Тимур Дибиров на својот Инстаграм профил сподели фотографија од „Вардар“ во шампионскиот состав покрај која напиша: „Драги фанови, знам дека сега ние сме во тешка ситуација и сите вие сте многу разочарани, но сега е …

Повеќе »

(ФОТО) ЦЕНА НА СЛАВАТА: Некогаш била Пипи долгиот чорап а сега за неа собираат пари!

Нилсон никогаш не добила хонорар поради тогашниот закон од крајот на 60. ттите. После тоа сознание многубројни фанови на филмот, кои растеле покрај Пипи, се собрале и одлучиле да соберат донација за тогаш младата глумица… Со само осум години се прославила со улогата на Пипи долгиот чорап во истоимениот филм …

Повеќе »

(ФОТО) ЈА СПУШТИЛ НА ЗЕМЈА – ГЛУМЕЦ И ОБОЖАВАТЕЛКА ЖЕСТОКО СЕ ИСПОКАРАЛЕ: На Твитер напишала дека е БЕЗОБРАЗЕН а тој БРУТАЛНО И ОДГОВОРИЛ – Сите застанале на негова страна а еве и зошто!

Актерот Тери Круз е претежно љубезен кон своите обожаватели, поради што многумина биле изненадени од објавата на една обожавателка која тврди дека бил безобразенкон неа, но веројатно не толку колку што била изненадена од неговиот одговор со кој ја спуштил на земја. I think the spookiest thing that happened last …

Повеќе »

(ФОТО) „КАДЕ ТИ Е СТОМАКОТ?“: Ана Ивановиќ објавила фотографија после породувањето – фановите во шок!

Ана Ивановиќ покажала тенка фигура веднаш по второто раѓање… Ана го роди својот втор син пред една недела, а сега на Инстаграм ги објави своите први фотографии по второто раѓање. Поранешната тенисерка отсекогаш била позната по својата слаба линија, а фановите не можат да веруваат колку е тенка, бидејќи неодамна …

Повеќе »

(ВИДЕО) Како тенисерот број 1 се дружи со фановите: Ѓоковиќ пред илјадници фанови ја пее „Македонско девојче“: „Лепа, лепа песната…за нашите пријатели!“

 Новак Ѓоковиќ е познат како многу непосреден човек а видеото на екипа.мк покажува како се дружи со фановите? Ноле на својот Инстаграм пееше разни песни, а во еден момент ја запеа и „Македонско девојче“. Погледнете како звучи славната македонска песна од тенисерот број 1. на АТП листата. „Ех, да сум …

Повеќе »

(ФОТО) Фанови претепале човек кој им открил како завршуваат „Осветници“

Наводно, човек во Хоинг Конг е претепан откако на фановите на филмот „Осветници:Крај на играта“, пред киното, непосредно пред проекцијата на тоа остварување, им открил како се завршува. Како што пренесуваат светските медиуми, непознат маж викал пред киното, откривајќи го дејствието на последното поглавје од франшизата, во кое се поврзуваат …

Повеќе »