Tag Archives: фанови

(ВИДЕО) И’ ТОА ГО НАПРАВИ: Карлеуша конечно се соблече!

Јелена Карлеуша, членка на жирито на „Ѕвездите на Гранд“ повторно го привлече вниманието на себе…Ако досега провоцираше сега покажа до каде ќе оди за популарност… Популарната Џеј Кеј се појави во никогаш по провокативно издание, во бикини кои скоро ништо не покриваат. 41- годишната Карлеуша ги почести своите фанови со …

Повеќе »

(ФОТО) Водител во Нов Зеланд вулгарно го навредувал Новак Ѓоковиќ: Фановите му одговориле на социјалните мрежи!

НОВАК ЃОКОВИЌ и контроверзниот Адрија тур и натаму се предмет на дебата низ целиот свет. Критиката продолжува да доаѓаат. Бројни поранешни и активни тенисери и медиумите го напаѓаат Ѓоковиќ затоа што со својата несериозност го довел во прашање остатокот од тениската сезона, а Џон Кембел, водител на националната телевизија во …

Повеќе »

(ФОТО) Рита Ора објавила секси фотка – глупа грешка открила дека направила фотошоп

РИТА ОРА ги воодушеви фановите, оваа недела, со фотографии направени по тренингот. Додека некои само уживаа во погледот, оние со поостри очи забележаа дека пејачката си играла со фотошопот. На фотографијата која е објавена прозорецот во позадина е целосно деформиран, од каде може да се заклучи дека таа дигитално го …

Повеќе »

И КОГА НЕ ИГРА ШОКИРА: Тенисерот кој бил во врска со колешка: „Секоја недела спијам со обожавателките!“

НИК КИРГИОС ги шокирал фановите за време на Fortnite стримот во кој открил дека редовно спие со обожавателките, кога е слободен. Тенисерот, која неодамна прекина со руската тенисерка Ана Калинскаја, а исто така беше во врска со хрватската тенисерка Ајла Томљановиќ, која му прости за „авантурите“ со други жени, одговорил …

Повеќе »

(ВИДЕО) Славниот пејач ги шокирал фановите: „Поради проклетите гадови кои јадат лилјаци се’ е на чекање!“

Музичанецот Брајан Адамс е прогласен за расист, откако на Твитер ги обвини „алчните копилиња од влажни пазари што лижат со лилјаци“ за ширење коронавирус. Канадскиот музичар се „искалил“ на Твитер, а кога ги видел коментарите, го избришал контроверзниот твит.Додуша, тој ја оставил истата порака на Инстаграм. Причината за неговиот гнев …

Повеќе »

(ФОТО) Ѓоковиќ и Мареј „го урнале“ Инстаграм: „Се сеќаваш ли на првиот меч? Новак:Ме уништи!“

Во желба да го потрошат времето во изолација и да ја зацврстат својата врска со своите фанови, Новак Ѓоковиќ и Енди Мареј се договориле заедно да учествуваат во разговор во живо на Инстаграм Најдобриот светски тенисер Новак Ѓоковиќ разговараше со британскиот репрезентативец Енди Мареј на Инстаграм во живо за тоа …

Повеќе »

(ФОТО) Елена Ристеска влегува во нова љубовна приказна – ги изненади фановите со романтична фотографија со новото момче

Иако фотографијата не го открива неговиот лик, односно двајцата се завртени со грб и уживаат во погледот кој им го приредило зајдисонцето, таа со описот под неа многу јасно открива дека станува збор за нова љубовна приказна. Македонската пејачка, Елена Ристеска, периодов престојува во Мајами, а оттаму постојано споделува интересни …

Повеќе »

(ФОТО) Тимур Дибиров со порака до фановите: „Сега е момент за сите нас да се обединиме и да покажеме дека Вардар бил и ќе биде!“

Осипувањето на шампионскиот тим на „Вардар“ продолжува, но „староседелецот“ во тимот се обрати до навивачите… Тимур Дибиров на својот Инстаграм профил сподели фотографија од „Вардар“ во шампионскиот состав покрај која напиша: „Драги фанови, знам дека сега ние сме во тешка ситуација и сите вие сте многу разочарани, но сега е …

Повеќе »

(ФОТО) ЦЕНА НА СЛАВАТА: Некогаш била Пипи долгиот чорап а сега за неа собираат пари!

Нилсон никогаш не добила хонорар поради тогашниот закон од крајот на 60. ттите. После тоа сознание многубројни фанови на филмот, кои растеле покрај Пипи, се собрале и одлучиле да соберат донација за тогаш младата глумица… Со само осум години се прославила со улогата на Пипи долгиот чорап во истоимениот филм …

Повеќе »