Tag Archives: емотивни

Знаци кои се вљубуваат штом некој ќе им посвети внимание

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Некои од нас се едноставно многу чувствителни и неверојатно брзо се вљубуваат. Тие веднаш се врзуваат со секој што прави нешто убаво за нив. Некои хороскопски знаци се токму …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) БРУТАЛНИ ЛАГИ НА ВОДИТЕЛИТЕ НА СИ-ЕН-ЕН: „Скоро сите симпатизери на Бајден носат маски!“

Водителот на Си-Ен-Ен зборувал за прославата на приврзаниците на Бајден и истакнал дека е добро што скоро сите носат маски, освен кога пијат вода. Додека го зборуваше ова, околу него имаше луѓе без маска, кои не држеа физичка дистанца. Да потсетиме, на истата телевизија денес тие плачеа од среќа откако …

Повеќе »

Пет најемотивни хороскопски знаци – некои ќе ве изненадат!

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Овие пет хороскопски знаци нема лесно да ги заборавите, ако ги повредите. Тие ги доживуваат емоциите многу подлабоко од другите, иако за некои од нив никогаш не би го …

Повеќе »

Не баш омилен хороскопски знак; Иритантни се, премногу чувствителни и плачковци

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Раковите честопати мислат дека тие се единствениот хороскопски знак со силни емоции, пишува Дани Ларкин во својата колумна Astro Roast на Vice. Мудри членови на овој хороскопски знак честопати …

Повеќе »

Три хороскопски знаци на кои им е најтешко да ги преболат бившите

Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Бившите љубови во сечиј живот оставаат трагови. Но, некои хороскопски знаци се склони кон преголемо идеологирање на бившите, па дури и споредувањето на сите потенцијални партнери со нив, само …

Повеќе »

(ФОТО) Објави на Глоговац кои  по неговата смрт го потресоа Балканот : Ова се последните пораки на актерот

Српскиот актер Небојша Глоговац почина утрово на 48.годишна возраст, јавија српските медиуми, повикувајќи се на извори од Институтот за онкологија. Глоговац кон крајот на јануари беше итно примен во болница и тогаш беше соопштено дека неговата здравствена состојба е сериозна. Веќе две децении беше еден од најдобрите актери во Србија, …

Повеќе »