Tag Archives: емили ратајковски

(ФОТО) Манекенката доживеала понижување на снимање на видео: „Ме фати за голите гради, беше пијан…“

Еден од најплатените супермодели во светот, Емили Ратајковски (30), во својата книга „My Body“ изнела серија тврдења поврзани со снимањето на спотот за песната „Blurred Lines“ Имено, Ратајковски открила дека за време на снимањето на спотот, пејачот Робин Тик (44) ја допирал по нејзините голи гради. „Одеднаш, ненадејно, ги почувствував …

Повеќе »

(ФОТО) ИСПОВЕД – Позната глумица поради сексуално злоставување си го променила името

„Поминав десет или повеќе години емотивно врзана за мојот насилник, не можев да се ослободам од него затоа што ме скрши на 17. години“, тврди Нола Палмер Откако Емили Ратајковски го обвини фотографот Џонатан дека сексуално ја злоставувал, актерката Нола Палмер исто така тврди дека таа била негова жртва кога …

Повеќе »

(ФОТО) ТЕШКА СЛАВА: Се појавиле фотографиите од снимањето на кое познатата манекенка била силувана!

Пред неколку дена, американската манекенка и актерка Емили Ратајковски го обвини фотографот Џонатан Ледер за сексуално вознемирување што наводно се случило во 2012. година во неговата куќа во планинскиот регион Катскилс во американската сојузна држава Њујорк. Ратајковски, како што тврди, била малтретирана за време на неплатено снимање за списанието „Дариус“. …

Повеќе »

(ФОТО) Емили Ратајковски, ненадејно, се омажила!

Една од најсекси манекенки во светот неочекувано се омажила, а нејзиниот моден избор за неочекуваната свадба бил доста необичен. 26. годишната манекенка на Истаграм,објавила низа фотографии од судницата и открила дека се омажила за својот нов дечко, Себастијан Беар-МекЛард. 💍ny💍 A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on Feb 23, …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Емили Ратајковски позирала во топлес за Vanity Fair

Еден од најпопуларните модели на денешницата, згодната Емили Ратајковски, за шпанското издание на Vanity Fair позирала во разголено издание. Емили позирала во гаќички и топлес, а градите ги покрила само со раце. Освен разголената насловна, манекенката за еден од најпознатите светски магазини позирала и гола во када но и пред …

Повеќе »