Tag Archives: елизабет харли

(ВИДЕО) „Жешка“ снимка на Елизабет Харли во микро бикини

Актерката која привлекува внимание каде и да се појави, знае на вистински начин да ја рекламира својата модна линија на костими за капење. Елизабет Харли (57) неодамна ја воодушеви публиката со кратко видео на кое скока во ситно сино бикини со златни детали и гордо ги покажува своите атрибути. Очекувано …

Повеќе »

(ФОТО) „Костим за капење од змијска кожа“ но и телото ја отворија летната сезона

Британската актерка и модел повторно ги воодушеви обожавателите. Елизабет Харли (56) е ѕвезда на социјалните мрежи, особено на Инстаграм. Таа редовно објавува бомбастични фотографии во костими за капење од сопствената колекција, а нејзината последна објава потврди дека таа е нивна кралица. View this post on Instagram A post shared by …

Повеќе »

(ФОТО) Елизабет Харли споделила разголена фотографија: „Ова е сигурно пред операциите“

На својот Инстаграм профил, британската актерка сподели слика од младоста, откривајќи дека Марио Тестино ја фотографирал за британскиот „Вог“ пред повеќе од 20. години. Покрај сликата на која позира во долна облека и маица со прерамки, Елизабет Харли едноставно напишала: „Па здраво“… Следеле многу пофалби за нејзиниот изглед, но имало …

Повеќе »

(ФОТО) Елизабет Харли (56) позирала во бикини па со вајаното тело го урнала Инстаграм

Елизабет Харли практично живее во бикини. 56-годишната актерка 365. дена ужива на сонцето и објавува жешки фотографии на Инстаграм за да ја разбуди имагинацијата на нејзините следбеници. „Конечно сонце, море и уште сонце“, напишала таа покрај фотографијата на која позира во дводелен костим за капење и го покажува своето извајано …

Повеќе »

(ФОТО) Елизабет Харли бесна бидејќи синот и е исфрлен од тестаментот на татко му

СИНОТ Елизабет Харли, Дамијан, бил исфрлен од тестаментот на неговиот покоен татко, Стив Бинг, после судска жалба. Богатиот финансиер си го одзеде животот во јуни минатата година, но пред тоа наводно воспоставил фондови за старателство на Дамијан и неговата ќерка Кира Керковијан (23), која ги добил со пензионираната тенисерка Лиза …

Повеќе »

(ФОТО) Елизабет Харли позирала во топлес: „Тебе треба да те забранат!“

Актерката и модел Елизабет Харли (56) објавила разголена фотографија на Инстаграм. Позирала топлес и ги покрила градите со кимоно. Покрај тоа, таа го носеше само долниот дел од костимот за капење.Оваа 56-годишна жена ја скокотка фантазијата на многу фанови. „Убава си“, „Гориш“, „Изгледаш како божица“, „Тебе треба да те забранат“, …

Повеќе »

(ФОТО) Британската актерка потполно гола позирала во сено

Актерката Елизабет Харли објави фотографија на која позира целосно гола во сено, и покажа дека и во шестата деценија изгледа неверојатно затегнато… 55-годишната Британка на фотографијата седи потполно гола во сено, а со описот под провокативната слика ги негирала обвинувањата за себе и нејзиниот син Даминау кои кружат низ британските …

Повеќе »

ПОСЛЕДИЦА ОД КОРОНА ВИРУСОТ: Трагично загинал американскиот филмаџија и татко на детето на Елизабет Харли

СТИВ БИНГ, филмаџија, филантроп и татко на детето на Елизабет Харли, трагично починал во Лос Ангелес. Полициски извор за ТМЗ изјавилл дека Бинг вчера скокнал од 27-ми кат на луксузна станбена зграда во населбата Сити во Лос Ангелес. Бинг живеел во зградата, а извори поврзани со него му кажале на …

Повеќе »

(ФОТО) Елизабет Харли со жешка фотка покажала дека е фит како 20. годишна девојка

Елизабет Харли (54)  скоро секој ден објавува фотографии во бикини. Затоа решила своите обожаватели да ги израдува со жешка фотка за Денот на вљубените. Познатата актерка избрала корално бикини а рамниот стомак го ставила во преден план. „Среќен Денот на вљубените“, им посака на следбениците со емотикон срце. Се разбира, многумина …

Повеќе »