Tag Archives: елен дегенерис

(ВИДЕО+ФОТО) „Манескин“ настапиле кај Елен ДеГенерис, многумина коментирале за состојбата на Демијан Дејвид

МАНЕСКИН ја освојува Америка. Италијанскиот бенд кој се прослави со победата на Евровизија, последните неколку дена е во Америка каде ќе биде пред бенд на „Ролинг Стоунси“. Меѓу другото, тие настапија во шоуто на Елен и го отпеаа актуелниот хит ‘Бегин’. Дамијано Дејвид на сцената се појави во комбинезон со …

Повеќе »

(ВИДЕО) Славната водителка открила мрачна тајна:„Очувот ми правеше сешто!“

„И раскажав на мајка ми но не ми поверува…“ Елен ДеГенерис се отворила за најлошите моменти од нејзините тинејџерски години, кога била манипулирана и сексуално малтретирана од очувот, а нејзината мајка не ѝ верувала кога ѝ го кажала тоа. Славната водителка гостувала во шоуто „My Next Guest Needs No Introduction“ …

Повеќе »

(ВИДЕО) Елен ДеГенерис наполни 60. години: Светски ѕвезди и го честитаа роденденот а од сопругата доби неверојатен подарок

Елен ДеГенерес пред неколку дена го прослави 60. роденден, а по тој повод, Порша Де Роси, ненадејно се појавила во шоуто за да јавно и честита но и да го покаже нејзиниот подарок. Подарокот е инспириран од херојот на Елен кој проучувал горили во Африка, Дајан Фоси, па благодарение на …

Повеќе »