Tag Archives: ефикасен

(Рецепт) Сакате брзо да ослабнете? Пробајте го овој напиток од само ТРИ СОСТОЈКИ!

Ви се брза да „влезете“ во припиен фустан, куси панталони (популарните шорцеви) или високо сечен костум за капење, а не знаете како бргу да ослабнете? За да по вруќиниве не се криете во широка гардероба, обидете се да ја намалите тежината со помош на напиток кој има само три состојки, …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Тато не може ама тој може: Роналдо Јуниор дал 4. гола во дебито за „Јуве у9“

Додека од една страна Кристиано Роналдо,во три натпревари во дресот на Јувентус, не успеа да стигне до својот прв гол, Роналдо Јуниор во своето деби ги „натоварил” дури четири,во своето деби … Се надеваме дека Кристиано Роналдо присуствувал на дебито на неговиот син во тимот на „увентус У9“ научил малку. …

Повеќе »

Му нема рамен во согороувањето на салото:Најстариот рецепт за слабеење од само 3. состојки дава неверојатни резултати!

Еве како да го забрзате метаболизмот, стабилизирате шеќерот во крвта и да ослабнете во исто време… Губењето на килограми е процес во кој треба да се посвети внимание на бројни фактори. Во прилог на физичка активност и контролирана исхрана, која не вклучува глад, во овој процес може да ви помогнат …

Повеќе »