Tag Archives: една ноќ

(ФОТО) Шокантно признание на славната глумица:„Бев киднапирана!“

Популарната комичарка и актерка Ребел Вилсон најпрво ја изненади јавноста со својата неверојатна трансформација, при што изгуби дури 18 килограми, а сега повторно е во центарот на вниманието поради шокантното признание дека била жртва на киднапираер за време на патувањето во Африка.   View this post on Instagram   A …

Повеќе »

Индиец сака да се разведе после првата брачна ноќ:Се шокирал кога и го видел лицето на невестата!

Жената има потполно нормално објаснување… Индиец кој се оженил по традиционалните норми,сега, после само една ноќ мината со невестата сака да се разведе… Имено, поради носијата тој не и го видел лицето,а кога конечно го покажала тој видел дека таа има брада и дека зборува како маж! Како што пишува …

Повеќе »

(ВИДЕО) Ова е најскап апартман на светот: Една ноќ чини 80.000 долари

Иако се мисли дека епицентрите со епитетите „нај“ се Лас Вегас и Дубаи, најскапата хотелска соба се наоѓа во Женева. Rojal penthaus во хотелот Prezident Vilson е официјално најскап апартман на светот во кој една ноќ чини 80.000 долари. Освен шпо има најголема цена, воедно е и најголем апартман во …

Повеќе »