Tag Archives: двојници

(ФОТО) Брус Вилис веќе две години се бори со афазија: „Двојниците му помагаа во снимањето филмови“

Брус Вилис две години се бори со болеста, а последните филмови ги снимил со помош на двојник. Со него биле и членовите на семејството за да му го олеснат снимањето, дознаваат странските медиуми. Некои од филмовите на кои работел во споменатиот период се: „American Siege“, „Survive the Game“, „Cosmic Son“ …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Скандал на Свеченото отворање на ЗОИ: Трамп и Ким Џонг-ун исфрлени од стадионот!?

Мажи маскирани во американскиот претседател Доналд Трамп и лидерот на Северна Кореја, Ким Џонг-ун направиле вистински „хорор“ на церемонијата на отворање на Зимските олимписки игри, пред да бидат исфрлени од работниците на обезбедувањето. „Ние двајца одлично се согласуваме“ рекол двојникот на Ким кој одбил да се претстави. „„Сакавме да ги …

Повеќе »