Tag Archives: две девојчиња

(ВИДЕО) ОПАСНА ЉУБОПИТНОСТ – Девојче си играло околу езерцето а потоа се лизнало: Почнала борба за живот!

Ненадејна драма во мирна населба… Што се’ комбинацијата на љубопитност и вишок слободно време може да направи, особено за децата, може да се види во овој пример. Две девојчиња, не постари од 7. години, си играле околу езерцето во близина, дури и не замислувајќи дека тоа може да биде последниот …

Повеќе »

(ВИДЕО) УЖАСНА ТРАГЕДИЈА – СЕСТРИТЕ ИСЧЕЗНАЛЕ ОД ДОМОТ НА ХРАНИТЕЛИТЕ, НАСЕКАДЕ ГИ БАРАЛЕ: Кога се вратиле дома затекнале хорор сцена!

Две девојчиња, од американскиот Хинсвил, биле пронајдени мртви во вжештен автомобил откако исчезнале од дома во текот на ноќта. Близначките Раелин и Пејтон Кејс (3), починале во неделата попладне во автомобил на 52 Целзиусови степени, а резултатите од обдукцијата покажале дека смртта уследила после топлотен удар. Деталите за смртните случаи …

Повеќе »

(ФОТО) Џесика Алба чека трето дете, а сопругот не престанува да ја вика „секси мама“

Кеш Ворен и Џесика Алба го очекуваат третото дете, а парот е повљубен од било кога Освен трудничкиот сјај, има нешто во неа на што нејзиниот сопруг не може да одолее, па и во медиумите неодамна ја нарекол „секси мама“. „Често останувам импресиониран со нејзината појава. Наутро кога ќе се …

Повеќе »