Tag Archives: два спрата

(ФОТО) Ѕирнете во ЛУКСУЗНИОТ ПЕНТХУС на Џони Деп и Амбер Херд: Сега се продава за 1.700.000 долари!

Овој имот беше споменуван многу пати за време на судењето на Џони Деп и Амбер Херд, а откако тие официјално се разведоа, станот е на продажба. Овој стан се наоѓа во една од зградите што личи на историја во Лос Анџелес, на познатиот Бродвеј! Поранешниот стан на Џони Деп и …

Повеќе »

(ВИДЕО) Вила на тркала: Еве што нуди кинескиот кампер на два спрата

Единствената мана е што чини како куќа. Ако сте од оние кои, на пример, сонуваат за пензионерски денови на патување, изборот на луксузен кампер е едно од решенијата. Она што досега го понудија пренаменетите автобуси во едно, Кинезите сега го понудија на два ката. Освен компактниот план на подот на …

Повеќе »