Tag Archives: дру баримур

(ФОТО) Славната глумица најавила дека се повлекува од глумата – додека не и пораснат децата!

Дру Баримур најавила дека, барем засега, ќе престане да глуми во филмови. Во интервју за Енди Коен за емисијата SiriusXM, 46-годишната актерка зборувала за својата кариера. „Да бидам искрена, не сакам да бидам на сетот сега“, рекла таа. „Но, тоа може да се промени кога моите деца ќе пораснат“, додала …

Повеќе »

(ФОТО) ПРИЈАТЕЛСТВО КОЕ ТРАЕ СО ГОДИНИ – ПОЧНАЛА ДА СЕ ДРОГИРА СО 13. ГОДИНИ А ЕДНА ГОДИНА ПОДОЦНА СЕ ОБИДЕЛА ДА СЕ УБИЕ:На глумицата животот и го спасила КОЛЕШКА КОЈА СИТЕ ЈА САКААТ – била на вистинско место во вистинско време!

Холивудската актерка Дру Баримор е присилена во првата филмска улога во нејзиниот живот на 11-годишна возраст, а на само 7. години, таа веќе била позната. „Чувствувам дека ќе станам голема ѕвезда и се чувствувам добро да се гледам себеси на екранот“, рекла тогаш седумгодишната Дру. Сепак, улога по улога, животот …

Повеќе »

(ФОТО) Кејт ослабнала 13 кг. за 5 недели, Ким Кардашијан дури 22 кг! После породувањето сало имало на сите страни, а еве што правеле секое утро и својата фигура ја донеле до совршенство!

Проблемите со килограмите после породувањето ја мачат секоја жена, а еве како со тој проблем се соочиле светските дами. Војвотката Кејт Мидлтон после последното породување за пет недели ослабнала 13. килограми. Се придржувала до исхрана со малку јаглени хидрати. Војвотката пливала и вежбала пилатес, а после породувањето редовно и’ трчала. …

Повеќе »

(ФОТО) Неверојатни фитнес трансформации на славните во 2018. година

Крајот на годината и почетокот на наредната секогаш се идеално време да се направи еден фит осврт. животните навики и исхрана, овие лица од светот на славните би можеле да ви послужат како инспирација. Имено сите тие во текот на изминатата година направиле неверојатна трансформација на самите себе и тоа …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Дру Баримор се потсетила на нејзините „сиви“ моменти: Еднаш се соблекува среде емисија!

Додала и’ дека не жали за таа постапка, бидејќи  “само еднаш се живее”… Познатата глумица Дру Баримор гостуваше во ток шоуто на Стивен Колберт и се потсети на најшокантните моменти од својата кариера помеѓу кои дефинитивно е нејзиното гостување во шоуто на Дејвид Летермен во 1996 година. Дру тогаш се …

Повеќе »

(ФОТО) Славни мајки кои признале дека преживеале постпородилна депресија

„Буквално знаев со денови да седам на исто место на каучот, да блеам во една иста точка, без ниту малку воља и енергија на крајот на денот да се качам на спрат и да одам да си легнам во спалната соба…“ Иако доста жени после породувањето ги мешаат поимите на …

Повеќе »

(ФОТО) 15. фотографии кои покажуваат дека славните мајки и татковци се баш како и ние

И’ тие мораат да се нахранат, измијат, расправаат, излакираат нокти, да си го избришат газот…се’ како и ние. Арни, се чини, е најдобар фризер на својот син Патрик. #tbt Some things never change @patrickschwarzenegger. A post shared by Arnold Schwarzenegger (@schwarzenegger) on Mar 30, 2017 at 4:38pm PDT Шакира сама …

Повеќе »