Tag Archives: доналд трамп

(ФОТО) Вистината зошто Меланија се омажила за Доналд Трамп: Новата книга открива детали и ја вознемирила јавноста!

Книгата се бави со сите жени во животот на Доналд Трамп – од неговата баба и мајка па се’ до неговите сопруги и ќерки… Би можело да се каже дека скоро секој месец на пазарот се појавува по една книга за Меланија или Доналд Трамп, која донесува некои непознати детали …

Повеќе »

(ВИДЕО) Соработниците на Трамп бесни:„Игнорирајте го стриптизот на Меланија“!

Жената во спотот ја соблекува јакната и седнува гола на работната маса на претседателот, а потоа заедно со Ти-Ај уништуваат се’ низ Белата куќа… Раперот Tи-Ај ги навредил Канје Вест и првата американска дама Меланија Трамп во видеоспотот во која жена која наликува на неа изведува стриптиз во Овалната соба …

Повеќе »

(ФОТО) Меланиа шокирала: Дала интервју и раскажала се’!

Во телевизиската најава стои дека во ова интервју немало „забранети прашања“ па така Првата дама открила и како наводната афера на нејзиниот сопруг Доналд Трамп влијаела на нивниот брак… Првата дама, Меланиа Трамп (48) во интервју за телевизиската куќа „ЕјБиСи“ првпат проговорила за аферите на својот сопруг. На водителот Том …

Повеќе »

(ФОТО) Неверојатни фотки:„Кралското семејство“ какво уште не сте го виделе!

Ниту една слика на фотографката Алисон Џексон не е автентична. Уметничката користи дублери за да го прикаже интимниот свет на славните. Ја нарекле „мајстор на манипулативна фотографија“ на славните… Фотографката Алисон Џексон користи дублери за да ги имитира моментите од животот на британското кралско семејство. Контроверзните портрети на војвотката Меган …

Повеќе »

(ФОТО) Освета за Кање: Ким позирала во бикини кој малку простор и оставал на фантазијата!

Само еден ден откако во семејното риалити се испокарала со сопругот поради разголените објави на социјалните мрежи, Ким кардашијан споделила една од своите најпредизвикувачки фотографии. Во најновата епизода на „Keeping Up With The Kardashians“ старлетата открила дека Кање се обидел да ги контролира нејзините објави на Инстаграм во што, очигледно, …

Повеќе »

(ФОТО) “Подебела е десет килограми”: Необичниот изглед на Меланија поттикнал секакви гласини!

“ДВОЈНИЧКАТА” на Меланија Трамп се вратила. Првата дама на Соединетите Американски Држави неодамна со нејзиниот сопруг, американскиот претседател Доналд Трамп, била на патување во Охајо, а таму стигнала во чудно издание. Набргу, оживеала старата теорија за двојничката, која ја менува кога не може некаде да оди со Трамп. Во текот …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Во јавност се појавиле „детали“ од сексуалниот живот на Меланија и Доналд – и тоа во живо во радио-емисија!

Водителот ја прашува дали секоја вечер оди во станот на Трамп за да имаат секс, на што одговара: “Да, уште почесто”. Врската на Доналд Трамп со неговата сопруга Меланија Трамп постојано е во центарот на вниманието на јавноста. Бевме сведоци на разни ситуации, како кога таа не се смее кога …

Повеќе »

(ФОТО) Планот на Меланија за развод од Доналд Трамп:Нова книга за намерите на првата дама на САД

Новата книга на поранешната вработена во Белата куќа открила дека Меланија со нејзиниот моден стил го казнува својот сопруг и испраќа пораки до него… Првата дама на Америка и нејзините контроверзни модни избори се всушност порака до нејзиниот сопруг и со нив сака да го вознемири. Така барем тврди Омарос …

Повеќе »

(ВИДЕО) Меланиа своите родители „ги направила“ Американци: Виктор и Амалија Кнавс дале заклетва како државјани на САД!

Родителите на првата дама на САД, Меланија Трамп, денес во Њујорк се заколнале како американски државјани, соопштил нивниот адвокат. Виктор и Амалија Кнавс, родителите на Меланиа Трамп, живееле во САД како жители со постојан престој во таа земја. Сопругата на американскиот претседател, Меланиа Трамп, чие што моминско презиме е Кнавс, …

Повеќе »