Tag Archives: дневно

Ако сте добро расположени не читајте колку Нејмар заработува дневно!

Германски „Шпигл“ открил детали од договорот на Бразилецот во Пари Сен Жермен Нејмар ова лето од Барселона премина во францускиот клуб кој на Каталоните им платил рекордни 222. милиони евра. Според податоците кои „Шпигл“ ги објавил, Бразилецот во Париз заработува неверојатни 3,069,520 месечно, односно 4.000 евра на час! Или дури …

Повеќе »

(ФОТО) Кејти Холмс процвета и изгледа подобро од кога и да е:Четири стајлинзи во еден ден!

Можеби причината за нејзините прекрасни модни изданија е токму актерот Џејми Фокс, со кој 38.годишната актерка од неодамна е во јавна љубовна врска… Актерката Кејти Холмс покажала дека е вистинска модна камелеонка. Убавата и „новопечена“ партнерка на Џејми Фокс во неделата заблескала во дури четири стајлинзи. Кејти Холмс ретко ја …

Повеќе »