Tag Archives: џепна венера

(ФОТО) Храбра жена: Го победи ракот на града па успеа и во љубовниот бродолом – Кајли Миног јавно го покажа дечкото!

Австралиската пејачка нема многу среќа во животот. Кога дознала дека има рак на градата храбро се фатила во костец со болеста и успеала да ја победи. Потоа и се случило љубовното разочарување со Џошуа Сас кој бил со неа од интерес, но се чини дека не се вели бадијала „никогаш …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Кејт Аптон: Џепната венера за совршена фигура се поти секој ден

Додека повеќето популарни дами тренираат за да имаат секси тело само за во летните периоди, Кејт не го пропушта тој ритуал ниту во најтоплите денови… Американската манекенка и глумица, Кејт Аптон, со нејзината убавина често остава без здив. Дека ништо не паѓа од небо, па дури ни згодно тело, таа …

Повеќе »