Tag Archives: џенифер анистон

(ФОТО) Повеќе не живеат заедно: Бракот на Џенифер Анистон и Џастин Тиеро во криза

Иако во јавноста створиле слика на идеален холивудски пар, се чини дека работите помеѓи глумците Џенифер Анистон и нејзиниот сопруг Џастин Тиеро и не се толку совршени Тригодишниот брак помеѓу холивудската миленичка Џенифер Анистон и глумецот Џастин Тиеро е на многу „расклатени“ нозе. Американскиот магазин In Touch пренесува дека славниот …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Џенифер Анистон ја покажала внатрешноста на својот луксузен дом

Глумицата Џенифер Анистон не ги користи социјалните мрежи и така не го открива секој сегмент од својата интима. Но, за време на снимањето на новата реклама за познатата американска вода сепак ги отворила вратите на својот луксузен дом во Калифорнија и го покажала на јавноста Ѕвездата на хит серијата „Пријатели“ …

Повеќе »

Како ѕвездите ја користат маснотијата од кокос

Познато е дека славните дами се главни промотори за секој здрав продукт. Последниве години, една од маснотиите кои ги освои светот е онаа од кокос. Дознајте како славните дами го користат кокосовото масло. Блејк Лавли ја користи за нега на косата. Неа мајка и и’ открила дека кокосовото масло помогнува …

Повеќе »