Tag Archives: џенифер анистон

(ФОТО) Новата серија на Рис Витерспун и Џенифер Анистон ќе чини 240. милиони долари

Откако нејзината серија „Малечки лаги“ постигнала невиден успех, Рис Витерспун не застанува. Овојпат се одлучила на нов проект во кој повторно и самата ќе глуми но овојпат со Џенифер Анистон. Приказната за две новинарки и ја продала на Apple TV за најголем износ во историјата, а челниците на таа куќа …

Повеќе »

(ФОТО) Необични семејни приказни: Кои се луѓето кои ги одгледале Леонардо ДиКаприо, Ума Турман,Џенифер Анистон, Кејт Хадсон, Хју Лери…?

Додека родителите на некои актерски ѕвезди се во фокусот на медиумите колку и тие самите, некои сепак не ги сакаат светлата на рефлекторите иако нивните животни приказни се дури и поинтересни од самите кариери на нивните деца. На пример, многумина до пред некоја година не ни знаеле кој е татко …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Ја разрешил дилемата: Џерард Батлер открил дали подобро се бакнува Џенифер Анистон или Ангелина Џоли

Шкотот е во врска со колешката Морган Браун, а неодамна се појавиле на премиерата на неговиот нов филм „Братство на крадци“ Шкотскиот глумец, Џерард Батлер (48), оваа недела гостувал во емисијата „Гледајте што се случува во живо со Енди Коен“, каде една од темите на разговорот била љубовниот триаголник помеѓу …

Повеќе »

(ФОТО) Најнепријатен момент на Златни глобуси:Изразот на лицето на Дакота Џонсон додека Ангелина ја игнорира Анистон

На социјаните мрежи се појавила фотографија со веројатно најнепријатниот момент на годинешното доделување на Златни глобуси – сцена кога на бината се појавила Џенифер Анистон додека во публиката, скоро директно пред неа, седела Ангелина Џоли. На фотографијата се гледа и глумицата Дакота Џонсон, ѕвезда на филмскиот серијал „50. нијанси сива“ …

Повеќе »

(ФОТО) Холивудски ѕвезди кои Божик слават како и во Македонија!

Некои од најпознатите холивудски ѕвезди Божик слават утре. Додека едни се родени во православни семејства, други слават бидејќи ја земале верата на своите партнери. Ким Кардашијан. Старлетатата е родена во Лос Анџелес, но по потекло е од Ерменија. Имено, таа е четврта генерација иселеници од Ерменија, а нејзините претци живееле …

Повеќе »

(ФОТО) Бред Пит ќе оди или ќе си остане дома: Џоли и Анистон заедно на Златен глобус

Последен пат на ист настан се појавиле во 2015. година, а сега, според замислата на организаторот на доделувањето на наградите Златен глобус, во салата ќе бидат Џенифер Анистон и Ангелина Џоли. На јавноста и тоа како и е позната нетрпеливоста на двете глумици, откако Бред Пит ја оставил Џенифер Анистон …

Повеќе »

(ФОТО) Џенифер Анистон изгледа фантастично во бикини кое го носи со години

48. годишната глумица има тело какво се посакува… Џенифер Анистон и нејзиниот сопруг Џастин Тиеро празниците ги минуваат во Мексико. Но, холивудската миленичка никаде не може да им избега на папараците кои добро знаат дека градот Кобо Сан Лукас веќе со години е нејзина омилена дестинација за одмор, па поради …

Повеќе »

(ФОТО) Повеќе не живеат заедно: Бракот на Џенифер Анистон и Џастин Тиеро во криза

Иако во јавноста створиле слика на идеален холивудски пар, се чини дека работите помеѓи глумците Џенифер Анистон и нејзиниот сопруг Џастин Тиеро и не се толку совршени Тригодишниот брак помеѓу холивудската миленичка Џенифер Анистон и глумецот Џастин Тиеро е на многу „расклатени“ нозе. Американскиот магазин In Touch пренесува дека славниот …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Џенифер Анистон ја покажала внатрешноста на својот луксузен дом

Глумицата Џенифер Анистон не ги користи социјалните мрежи и така не го открива секој сегмент од својата интима. Но, за време на снимањето на новата реклама за познатата американска вода сепак ги отворила вратите на својот луксузен дом во Калифорнија и го покажала на јавноста Ѕвездата на хит серијата „Пријатели“ …

Повеќе »