Tag Archives: џенифер анистон

(ФОТО) Овие холивудски ѕвезди Божик слават утре како и ние во Македонија!

Некои од најпознатите холивудски ѕвезди Божик слават утре. Додека едни се родени во православни семејства, други слават бидејќи ја земале верата на своите партнери. Ким Кардашијан. Старлетатата е родена во Лос Анџелес, но по потекло е од Ерменија. Имено, таа е четврта генерација иселеници од Ерменија, а нејзините претци живееле …

Повеќе »

(ФОТО) Џенифер Анистон открила кој е виновен што нема да има нови епизоди од „Пријатели“

Иако од емитувањето на последната епизода на серијата „Пријатели“ минале дури 14. години, нивните бројни фанови долго се надевале дека славната шесторка ќе се собере во нови продолжувања. Скоро сите глумци порано или подоцна потврдиле дека нема ништо од тоа, но и понатаму упорно ги прашуваат дали се предомислиле. Промовирајќи …

Повеќе »

(ФОТО) 20. убавици (и глумци) со криви носови и заби:Талентот ги победил „критериумите“ на Холивуд

Преубава бела насмевка е апсолутен фаворит во Холивуд, но некои од светските ѕвезди сакаат нивната вилица да остане единствена, наместо совршена, според „нечии“ мерила. Додека некои познати личности се горди на своето растојание помеѓу „единиците“, мноштво се’ сепак оние кои се одлучиле за дентална корекција. Ова е список на светски …

Повеќе »

(ФОТО) Камерите ја фатиле Џенифер Анистон како се држи за рака со славниот глумец

Фотографијата на улиците на Милано ги збунила фановите на Џенифер Анистон и Адам Сендлер. На Интернет се појавиле Фотографии од нив двајца како се држат за раце, во навидум романтична прошетка. Сепак, пред да помислите дека станув збор за нова холивудска двојка, треба да откриеме дека ова е сет за …

Повеќе »

ФОРБС објави: Скарлет Јохансон е најплатената актерка во светот

Американската актерка Скарлет Јохансон е најплатената актерка во светот, според списанието „Форбс“. Во изминатата година, 33.годишната ѕвезда заработила 40,5 милиони долари. Поголемиот дел од парите доаѓаат од учество во „Одмаздниците“.На второ место на листата е Ангелина Џоли со 28. милиони долари, следена од Џенифер Анистон со 19,5. милиони долари. Понатаму …

Повеќе »

(ВИДЕО) Понудени на продажба голи слики од Џенифер Анистон!

Голи слики на актерка Џенифер Анистон се нудат за продажба на Е-беј. Во описот на огласот се вели дека “сликите настанале на врвот на кариерата на Џенифер Анистон”, во 2013. година, кога глумела во филмот „Ние сме Милерови”. Сликите, инаку се од филмот – поточно од сцената во која е …

Повеќе »

(ФОТО) Бившите сопружници првпат заедно на филм: Бред Пит и Џенифер Анистон како вљубен пар!?

Бред и Џенифер ги измазниле односите, а продуцентот на филмот со нетрпение го очекува нивниот одговор… Џенифер Анистон и Бред Пит се повторно заедно? Имено, поранешните сопружници добија прилика повторно, рамо до рамо да ги одиграат главните улоги во голем и многу профитабилен проект, кадешто ќе треба да глумат заљубен …

Повеќе »

(ФОТО) Пресметка со стандардните „етикети“: Изјава на Џенифер Анистон за мајчинството на која и аплаудираат жените ширум светот!

Септемвриските изданија на модните списанија традиционално се најисчекувани, а на нивните насловни се појавуваат само најголемите ѕвезди. Така, на насловната страница на септемвриското издание на списанието InStyle, се појавила Џенифер Анистон. Фантастичните фотографии на Бен Хасет паднаа во втор план благодарение на нејзиното интервју во кое 49-годишната американска актерката уште …

Повеќе »

(ФОТО) Бизарна работа кој Бред Пит ја прави со секоја партнерка: Доста шокантно!

Некој успеал да го забележи тоа… На Бред Пит навистина му се допаѓале жените со кои бил во врска, можеби и’ малку премногу. Имено, на Твитер како зараза се шири написот во кој некој забележал дека холивудскиот убавец, кој два пати ја понел титулата на најсексипилен маж на светот (1995. …

Повеќе »