Tag Archives: џенифер анистон

(ФОТО) Камерите ја фатиле Џенифер Анистон како се држи за рака со славниот глумец

Фотографијата на улиците на Милано ги збунила фановите на Џенифер Анистон и Адам Сендлер. На Интернет се појавиле Фотографии од нив двајца како се држат за раце, во навидум романтична прошетка. Сепак, пред да помислите дека станув збор за нова холивудска двојка, треба да откриеме дека ова е сет за …

Повеќе »

ФОРБС објави: Скарлет Јохансон е најплатената актерка во светот

Американската актерка Скарлет Јохансон е најплатената актерка во светот, според списанието „Форбс“. Во изминатата година, 33.годишната ѕвезда заработила 40,5 милиони долари. Поголемиот дел од парите доаѓаат од учество во „Одмаздниците“.На второ место на листата е Ангелина Џоли со 28. милиони долари, следена од Џенифер Анистон со 19,5. милиони долари. Понатаму …

Повеќе »

(ВИДЕО) Понудени на продажба голи слики од Џенифер Анистон!

Голи слики на актерка Џенифер Анистон се нудат за продажба на Е-беј. Во описот на огласот се вели дека “сликите настанале на врвот на кариерата на Џенифер Анистон”, во 2013. година, кога глумела во филмот „Ние сме Милерови”. Сликите, инаку се од филмот – поточно од сцената во која е …

Повеќе »

(ФОТО) Бизарна работа кој Бред Пит ја прави со секоја партнерка: Доста шокантно!

Некој успеал да го забележи тоа… На Бред Пит навистина му се допаѓале жените со кои бил во врска, можеби и’ малку премногу. Имено, на Твитер како зараза се шири написот во кој некој забележал дека холивудскиот убавец, кој два пати ја понел титулата на најсексипилен маж на светот (1995. …

Повеќе »

(ФОТО)Бред Пит и Џенифер Анистон „фатени“ како се бакнуваат: Фотка за која се говори во светот!

„Вечерта ја поминале мирно, разговарајќи за некогашните денови. Се’ било како некогаш, само поубаво и подобро. Иако не се каат поради браковите, тие се потсетиле дека им е убаво кога се заедно“, тврди извор близок до парот. Минатата недела почнаа гласините дека поранешниот брачен пар навистина е виден заедно и …

Повеќе »

(ФОТО) Анистон се разведе, но навечер има необични средби со првиот бивш – Бред Пит!

На Џенифер Анистон нова врска не и паѓа на памет, но многумина со сигурност тврдат дека е повторно со Бред Пит… Кога Џенифер Анистон и Џастин Тиеро во средината на февруари во соопштението потврдија дека се разделуааат никој не можел да верува дека на нивната љубов и дошол крај, иако …

Повеќе »

(ФОТО) Бившиот бргу ја заборавил Џенифер Анистон: Има нова девојка!

„Ние сме најдобри пријатели кои одлучиле да се разделат како двојка“ тврделе Анистон и Тиеро после прекинувањето а најголем проблем им бил договорот околу кучињата… „Тоа била најтешката работа околу која морале да се договорат после прекинувањето. Џенифер и Џастин отсекогаш кон своите кучиња се однесувале како да им се …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Се појавил трејлер за филм за „Пријатели“: Мет ЛеБланк го коментирал повторното собирање

Откако на интернет се појавил лажен трејлер за филм за „Пријатели“, бившата ѕвезда Мет ЛеБланк открил дека тоа нема никогаш да се случи. 50. годишниот водител на „The Top Gear“ во радио интервју на фановите кои сеуште го сакаат омилениот ситком им ги урнал сите надежи, велејќи “оставете ги работите …

Повеќе »

(ФОТО) Бред е виновен: Откриени вистинските причини за разводот на Џенифер Анистон

Иако холивудската глумица, Џенифер Аностон, издала соопштение за разводот, таа не сакала да ги открие вистинските мотиви за разделбата од Џастин Тиеро. Светските медиуми веќе пишуваат за судирите на парот, а ги има и оние кои во цела ситуација го вовлекле Бред Пит. Според пишувањето на „Entertainment Tonight”, Џенифер Анистон …

Повеќе »